reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
jogobelka - ja chodze prywatnie, ale mam pakiet medyczny

sann91 - CRL - to jest długość ciemieniowo-siedzeniowa czyli od głowki do pupy twojego maluszka;-)
 
Hejka dziewczyny, ciezko za wami nadazyc :D

Ja mam usg genetyczne w piatek I bedzie to 12t 3d

A dzisiaj robilam usg nogi bo mialam podejrzenie zakrzepicy ale na szczescie jest wszystko OK :)

Witam nowe mamusie w naszym gronie :)
 
hejka

Nie mówcie o mięsie bo na sama myśl mnie mdli...

mnie przy Alexie i Vikim od miesa tez tak odrzucilo... ale z Emilkiem w miare normalnie jadlam..teraz jem mieso,choc dzic kurczak mi nie podszedł zapachem i oddalam m :p hehe
czyli co znowu chłopak ?:p

a ja dzisiaj bylam w macdonaldzie - cos mnie sciskalo na wies maca... i to byl blad :no:

nie spie bo mam takie przeboje zoladkowe, ze szkoda gadac :wściekła/y:

no ale musze przyznac, ze cos z tym mackiem i ciezarnymi jest na rzeczy! prawie wszystkie moje znajome, ktore byly w ciazy lazily do maca bo im wchodzilo jedzenie z niego niesamowicie, haha :-)

JA dziś tez maca zaliczyłam ! Frytki przesolone, reszta pycha :D a zjadłam 2 cheesburgery i 2 chicenurgery..tzn nie sama tylko z m...pwiedzimy ze ja 3 zjadłam :D hehe :D nic mi nie jest czuje się rewelacyjnie :)

gnidka u mnie tez hustawka hromonalna !!!! masakra :D i tez się maciem obrzarlam ze się ruszyc nie mogłam stad pewnie brak checi na mieso obiadowe hahahah :D ale za to marchewki zjadłam od groma.

Hej, ja rowniez mam ochote na maca, do tego lody :)
od wczoraj nic nie moge przelknac czuje sie caly czas najedzona ale tez mam na cos ochote i nie moge znalezc tego smaku... poszlabym do maca ale znajac zycie kupie jakis zestawik, ugryze i zostawie :/ juz sama nie wiem co mam jesc:/

mona lody !!! dziś kupila będę jesc jak dzieci pojda spac ! taka matka ze mnie :D



A i lekarz powiedział, że plamienie które wystąpiło mogło być od implantacji, dlatego jeszcze nie mógł stwierdzić czy jestem w ciąży.


najprawdopodobniej to implantacja, poczekaj z 2 tygodnie i znowu do gina :) trzymam kciuki :D

pupui fasolka mniam :D:D a ja jutro leczo robie ! :D mniam, jeszcze żeby ktoś mi gotowal to zycie byłoby piękne! lubie gotowac a nawet ardzo ale ten len wlazł mi w doope (stad pewnie taka wielka) i wylezc nie chce :p

Martuszka super ze wizyta pozytywna - ale szkoda ze lekasz dzidziuni nie pokazal ! duzy już maluszek ! 6 cm wow!!!



Marand dużo kobiet ma lozysko przodujące i przeważnie siie układa tak ze nie ma problemu, w najgorszym wypadku będzie cesarka.
nie stresuj się tylko czekaj na wizyte.
ja bylam w ciąży z emilkiem to on miał przepuklinę pepowinowa i lekarz mi mowil ze może się nie wrosnąć i wtedy miałabym cesarkę a maly operacje lub czekaliby czy się wchłonie.. ale na następnym usg już było wszystko dobrze :)
nie martw się będzie dobrze , zobaczysz.

witam nowe brzuchatki :)

trochę nadrobiłam..teraz dzieci spac a ja będę robic co dawno powinno być gotowe.




dzwonila do mnie kobitka od tej sali co zamowilam dla Vikiego i jednak nie będę miała jedzonka dla dzieci bo akurat wtedy maja zamknieta kuchnie i jakiś remont...będę musiala sama kider bal robic...eh pewnie nie będę az tak fisiowac jak przy Alexie bo na 28.02 urodziny a na 1.03 mam tort ..nie wiem jak ja wyrobie ;/ to będzie 16 tydzin, wiec może minie ta niemoc i zmeczenie.. eh
 
Ostatnia edycja:
Hej Laseczki :)

wpadłam się przywitać i w wolnej chwili postaram się poczytać zaległości.

Wyjazd udany, Łukaszek sprawował się dziadkom bosko, cudnie nas przywitał, tylko wyjeżdżać ;)
żartuję, jak Go zobaczyłam w drzwiach, jak biegł do nas po powrocie, to się rozpłakałam ze szczęścia. To chyba mój ostatni wyjazd bez dziecka.

Mam nadzieję, że wszystkie mamusie zdrowe i dzidziusie też!
 
Aaga tak radosc dziecka bezcenna. Ja też mowilam po pierwszym wyjeździe bez małej że to ostatni raz i co.. i nic bylo jeszcze kilka ale ciągle myslami bylam z nią. I dzięki Bogu za komórki;-)
 
reklama
Ja mieszkam na costa del sol, 20 km od Malagi.
Najwazniejsze pytanie to na jakie ty jestes tutaj ubezpieczenie? Masz polskie (karte europejska) czy masz normalne hiszpanskie ubezp. spoleczne? Jesli masz hiszpanskie ss to nie ma problemu, wiecej jest problemow z prowadzeniem ciazy przy posiadaniu tylko polskiej karty ubezpieczenia spolecznego.
Co do samego porodu to warunki tutaj sa o niebo lepsze niz w polsce tak wiec tego nie musisz sie obawiac :-)


No ja jestem tu od paru dni i jesteśmy w trakcie załatwiania hiszpańskiego ubezpieczenia. Tylko musze się podpiąć pod męża no i same problemy z tym.. Mam ekuz, ale wiem że on się przydaje tylko na nagle przypadki.
A powiedz jak z badaniami w es? Tak jak w pl? Teraz usg powinnam mieć między 12 a 14 tyg? I ile ewentualnie kosztuje prywatnie ginekolog?
 
Do góry