reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej

My juz po wizycie u chirurga z Maja. Trzeba ta cyste usunac pod narkoza. Zabieg nie jest dlugi bo 1-1,5 godz ale bedzie musiala zostac na noc w szpitalu pod obserwacja. Ech... W szpitalu na noc bedzie musial z nia zostac enek bo ja przeciez Hugo nie zostawie. Ale na szczescie to tylko jedna noc.
Do konca tygodnia powinnismy poznac termin operacji ale bedzie najprawodopodobnie miedzy 23-27 listopada bo wtedy enek jest caly tydziem w domu, nie podrozuje.
Ech... Juz sie stresuje
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

W niedzielę ochrzciliśmy Milenkę, w kościele spała dopóki nie została jej oblana główka.. a potem dostała czkawki..już do końca mszy i chciała koniecznie jeść, na szczęście po wyjściu z kościoła uspokoiła się. Na imprezie o dziwo było bardzo w porządku, nie płakała, na szczęście nie padał deszcz więc miała dwie drzemki po 1h na polu i były tylko co chwilę zmiana operatora wózka :)
Daliśmy radę :)

Ale nie jestem aniołeczkiem po chrzcinach bo jestem bardzo marudna od wczoraj.. nie daje mamie spać ani trochę odpocząć mamie w dzień..
 
Za to moja mama zepsuła (naprawiła? :)) mi dziecko! Przyjechała wczoraj i wzięła ją na spacer, żebym mogła pozgonować w spokoju przez moją ósemkę (byłam u dentysty, mam już antybiotyk). Nie było ich 3 godziny, a młoda praktycznie cały czas spała! Brzuszek też się ogarnia chyba, bo była wczoraj jedna kupa i bez smużek. A w nocy tylko 2 pobudki, jak zasnęła o 20, to potem ok. 24 i 4. A teraz dopiero się wybudza :D A matka już ogarnięta :D Oby, tfu, tfu, tak dalej! :D
 
Czesc dziewczyny; ) U nas wszystko dobrze, cieszymy się szymonkie ile się da bo on tak szybko rośnie :( ubranka na 68 robią się już ciasne takiego mam klopsika; ) synek jest naprawdę bardzo grzecznym dzieckiem. Ładnie spi od ok 21 po kąpieli do ok 2 w nocy na karmienie a potem rano budzi po 7 żeby tatusia pożegnać do pracy i zasypia z cycem do 9. Wszystko co w zasięgu ręki pcha do buzi i slini wszystko wokol; ) chodziaz czasem jak ma zły dzień to da popalic; ) wszyscy są w nim zakochani:)
 
Co do świątecznych ubranek to naprawdę śliczne w Tesco. M wczoraj kupił małemu bodziaka czerwonego Mikołaja ;) 15 zł. I są świetne pajace i dresiki naprawdę tanio po 29 i 32 zl także polecam;)
 
Ja już dawno kupiłam jedno body i wczoraj drugie. To białe raczej będzie jeszcze za duże, a to czerwone może być już za małe [emoji13] No zobaczymy.
ImageUploadedByForum BabyBoom1447148636.480174.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1447148645.881013.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1447148636.480174.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1447148636.480174.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 40
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1447148645.881013.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1447148645.881013.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 39
A ja nie widze zdjęc zuzzi ; (

Alicja sie popsula... znowu pobudki co 2-3 g..

Ja z emilkiem u lekarza ponownie.. tak wcziraj poczytalam i wychodzi na to ze to jest AZS.. podobno dzieci z tego wysrastaja ok 2 rz.. ale On ma 20 miesiecy.. a wyszlo mu pierwszy raz poktorej miesiaca temu.. nie licze tego co mial kiedys bo to prawdopodobnie byl wirus.. ahh
Mam dosc. 3 alergikow w domu ;/ ciekawe czy Alicje ominie ...
 
reklama
Do góry