reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Fioleczka ja mam z canpola anatomiczny i z aventu symetryczny. Jeszcze przed kciukiem probowalam mu dawac to jesli w ogole zechcialwziac to ten anatomiczny (moze dlatego ze troche mniejszy a to bylo ladne pare tyg temu) poznij odpuscilam calkiem ale jak zaczal ssac kciuka to znow powrocilam do tematu i teraz jesli uda sie podmienic (raz na sto prob;-) ) to tylko aventu

Lilija ja nic szczegolnego z piastkami nie robie. A z kladzeniem na brzuszek ja bym probowala. Malymi kroczkami i zawsz gdy ma dobry humor.
My tez pentaximem bedziemy szczepic. Starszak super przechodzil. Mam nadzieje ze maly pojdzie w jego slady

Lucalew kciuki za wage
 
reklama
Lilija u nas też brzuszek nie zachwyca. Zazwyczaj kładę go po karmieniu bo wtedy ma dobry humor. Staram się go zabawiać i tak jak Lunerka pisze lepiej na podłodze. Nie wytrzymuje mega długo ale lepsze to niż nic.
 
U mnie do zeszłego tygodnia brzuszek to było zło :) a w środę na rehabilitacji mówię, że nie lubi na brzuchu, fizjo ją kładzie, a ta se leży z ładnie uniesioną główką i patrzy:) i teraz naprawdę długo może leżeć. A wrzucę na zdjęcia dowód :)
 
Lunera, a więc nie ma przebacz! Będzie zmuszany.Własnie przed chwilą go położyłam, uniósł troszkę głowę,utrzymał ale po chwili spuścił i już nie chciał podnieść, rozpłakał się :-/
Co do rączek, to niby nic

Lucalew a wyslij linka jakiego masz smoka z lovi

Marand mi sie wydaje ,że jego wczorajsze problemy były związane ze szczepionką na rota.Nie sadze aby to było od tej 5w1

Panikara ja sie go boje po jedzeniu klaść, zawsze odczekuje troszkę. I kładłam go na łózku, ale zrobie jak dziewczyny radzą - na twardym. Kupię puzzle piankowe
Główkę odwraca w każdą stronę, co chwilę śpi inaczej.

Fiołeczka i co? zaleciła coś?
 
Lilija, nie bój sie brzucha po jedzeniu. Ja często zaraz po go do odbicia na brzuch przewracam zamiast na ramie brać. Odbija nawet szybciej i nie ulewa. A ci do lezenia dłużej, to dziś pierwszy krok, jutro kolejny etc. Każda minuta sie liczy i warto próbować często, w każdym 'cyklu' miedzy drzemkami.
Ja za mało na plecach go mam, ale bez wiszących zabawek trudno tak ciagle ręka machać. A małego ciągnie, dziś zapatrzony w pranie na suszarke która obok maty postawiłam :-) lubi sie przyglądać kolorowym pieluszkom, hahaha
 
Lilija, mówiła żeby udać się na konsultacje do fizjoterapeuty. Dzwoniłam też do tego energoterapeuty o którym Wam wspominałam i powiedział że u małej wszystko jest wynikiem zatrucia rtęcią która jest zawarta w szczepionkach...
 
reklama
Do góry