reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Ancikowa, każda z nas przeżywałaby to tak samo mocno, żadna się Tobie nie dziwiła i każda trzymała i trzyma za was kciuki . Diagnoza to podstawa, a skoro już jest to może być tylko lepiej :):*

Lidia90 ja wchodzę na forum tylko w czasie karmienia, to wygodne, bo mały może zjeść ile chce a ja się nie nudzę w trakcie ;). Minusem jest fakt,że piszę z telefonu i często słownik przekręca moje słowa i wychodzi masło maślane :D

A propo piąstki - stosujecie jakieś szczególne środki higieny w związku z tym?

Lidia90, mój też nie przepada za smoczkiem, czasami się skusi, ale nie do końca potrafi go ssać, bo często mu wypada. Mam smoczka z Lovi, nuka i awantu. Żaden mu nie podpasował Twoja mała nie waży dużo tzn w porównaniu do mojego hehehe. W trakcie wczorajszej wizyty szczepiennej, lekarka zważyła małego i wyszło 6800 hahahaha, ale stwierdziła,że ma na sobie body i pieluchę więc można odjąć około 200g. Wpisała 6600 :p , a ma 65 dni. Zmierzyła go i wyszło 61 cm, ale to nie możliwe, bo mały nosi ubranka 62 i niektóre 68.
No i mój też w nocy je krótko :)

Blerka, jaki kupiłaś bujak?
Pytałaś ostatnio o matę. Kupiłam taką:
IMG_20151023_122430.jpgIMG_20151023_122517.jpg
Jest 3 w 1. Mata, kojec i ochraniacz do łóżeczka.

Maranda, pytałaś o szczepionkę 5w1 . Użyliśmy Pentaxim.
Cinamona kciuki za szczepienia, oby nie miał tego co mój wczoraj
Kasietta kciuki za stópki ^^

Kurcze tak czytam o tym kładzeniu malucha na brzuchu i mnie to lekko przeraża, bo mój nienawidzi!!!!!!!! Na ramieniu ładnie trzyma główkę, tak samo jak siedzę na bujanym krześle, ale leżeć nie znosi. Powinnam go zmuszać?

Lunera, mata gimnastyczna? a co to? Nie słyszałam
 

Załączniki

  • IMG_20151023_122430.jpg
    IMG_20151023_122430.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_20151023_122517.jpg
    IMG_20151023_122517.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 47
My poki co bardzo rzadko uzywamy smoka. Ani nie przepada ani za bardzo nie ma potrzeby. Lapki do buzi ida oczywiscie, obie na zmiane, ale ani jakos czesto w porownaniu z moimi smoczkowymi starszakami. Licze, ze kciuka nie bedzie. Spi na brzuchu i czasem polize sobie lapke przed snem, na ogol jednak zasypia bez, wiec nie chce mu dawac smoczka zeby nie przedobrzyc sprawy. W razie czego mam nadzieje, ze sie uda podmienic.

Luca - kciuki i melduj po!
Kasietta, kciuki za nozki i cwiczenia. Super, ze juz sie przyzwyczaila. Teraz pewnie duzo latwiej z nia pracowac, a wszystko przeciez dla jej dobra.
 
A my po szczepieniu. Hugo sie splakal i chwile trwalo uspokojenie go. Narazie ok, zachowuje sie normalnie. Zobaczymy co bedzie wieczorem.

Mi tez wlosy wypadaja. Sa wszedzie. No i znowu mycie co dwa dni.

Jakas padnieta jestem. I ta monotonia dnia codziennego mnie dobija troche... Do tego jestem sama. Enek w wraca w sobote w nocy... A we wtorek znowu wyjezdza na 3 dni... Ech wiecznie sama
 
Cina, masz dwojke pomocnikow :-) Ale rozumiem, ze brakuje ci doroslego towarzystwa. A jak ta sasiadka? Miala chyba malucha w podonym wieku?
Lilija, jaka gwiazda! Mata gimnastyczna to inaczej edukacyjna, czyli taka jak twoja :-) W sklepach internetowych taka nazwa sie pojawia.
Malucha warto zachecac do lezenia na brzuszku, moj najstarszy tez nie lubial i finalnie w 3-4 mcu nadrabialismy bo slabo sie przewracal.
 
Lucyna kciuki za wagę, pochwal się, jestem ciekawa czy ma podobną do mojego :). Co do smoczka to mam trzy firmy Nuk, Avant i Lovi. Ten o którym piszesz czyli Lovi, mój mały początkowo lubił najbardziej, ale ostatnio go przestał akceptować, nie wiem dlaczego.

Cina najważniejsze,że juz po gigi :p
 
Lunera dobrze pamietasz. Sasiedzi teraz robia generalny remont mieszkania i od pocz pazdziernika mieszkaja gdzie indziej. Chyba w grudniu juz beda znowu mieszkac u siebie.
Teraz mieszkaja troche daleko i nie za bardzo mi po drodze. Ale musze sie z nia zgadac zebysmy razem do jakiegos parku z dzieciakami poszly.
 
Lucyna kciuki za wagę, pochwal się, jestem ciekawa czy ma podobną do mojego :). Co do smoczka to mam trzy firmy Nuk, Avant i Lovi. Ten o którym piszesz czyli Lovi, mój mały początkowo lubił najbardziej, ale ostatnio go przestał akceptować, nie wiem dlaczego.

Cina najważniejsze,że juz po gigi :p

Lilija ja wymieniłam na nowy.
 
reklama
Kasietta - to dobrze że młoda juz nie płacze przy ćwiczeniach. Ciekawe jak będzie z luskami.

Lunera - dokładnie tak! Można przegiac w druga wiec trzeba uważać. Ja mam świetna mate airex. To jest typowo gimnastyczna ale niestety droga bardozo.

Fioleczka - o właśnie, lunera dobrze pisze. Niech Zośka leży na brzuszku na twardym. Łóżko czy kanapa odpadają. Mata piankowa, karimata itp. Ma wtedy inf od podłoża o tym co się z nią dzieje a nie zapada się tylko i jest jej wtedy bardzo ciężko.
 
Do góry