reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Byłam na dyżurze jak na panikarę przystało :-) katar jako taki głeboko jest i mam odsysać i płukać solą fizjologiczną lub wodą morską. I dowiedziałam się czegoś nowego. Że jak odsysam fridą jedną dziurkę to drugą powinnam zatkać bo tam u góry ten katar się "przelewa". Nigdy tak nie robiłam przez co nieefektywnie odsysałam
 
Lunera - genialne :-)

Dziewczyny, za tydzień mamy chrzciny i jestem matką chrzestną. Czy mogę się ubrać w eleganckie spodnie i bluzkę? Czy konieczna ta sukienka? Jak powiedziałam, że będę w spodniach to się zrobiła mała afera...
 
Blerka jak masz sie lwpiej czuc w spodniach to czemu nie. Q koncu eleganckie a pewnie i karmiec wygodniej..

A ja nigdy nie zatykalam nosa tzn drugiej dziirki i sie dziwilam ze nie dciaga do konca ! Czlowiek uczy sie cale zycie!!
Jestem w szpitalu z emilem sprawdzoic co to za wysypka..
 
Fajnie wiedziec, ze trzeba ta dziurkę zatykac!

Ja Was dziewczyny po prostu kocham! Dzięki Wam tylu ważnych rzeczy sie dowiedziałam, ze szok! Oczywiście Akuku Ty najwiecej wiedzy nam dostarczasz! Proszę o więcej ciekawostek na temat karmienia piersią.
 
reklama
Lunera ja tak wlasnie zrobilam.. Alicja zostala z m..

Ogolnie m marudzi ze emil a to cos rozleje ..przewroci ..rozrzuci.. bo ga jak maly szatan i tylko szuka co moze spsocic.. nie interesuje go nic kompletnie.. caly czas biegam za nim.. i mowie przestan sie tu wkurzac bo jestesmy razem.. a ja caly tydzien musze sobie sama radzic.. do tego ugotowac obia (dzis mialam z wczoraj) ppsrzatac zajac sie dziecmi lekcje i wozic przywozic ze szkoly a w czwartek na basen z cala 4 gdzie tylko alex ma zajecia plywania...
Takze ja to mam maraton a on odpoczynek :)
 
Do góry