reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Amor ja sie dziele tym co sie dowiedzialam :) i ciesze sie ze dziewczyny tez sie dziela. Bo ja tez sie duzo tu jak i na innych forach dowiedzialam.
 
reklama
Kopfer rozumiem to. Mój starszy syn jest strasznym aletgikiem. Gdybym karmiłam Go piersią to pewnie byłaby lagodniejsza. Dlatego teraz zapowiedziałam, że stanę ma głowie a będę kp. Trochę się zafiksowalam, a tu znowu cc, na dodatek przedłużająca się żółtaczka. Bałam się jak cholerę. Gdyby nie ta alergia to bym się poddała, lecz perspektywa kolejnych dwóch lat wyjetvh z życia nie pozwoliła mi na to. Juz jest lepiej. Jeszcze w czwartek ma doradcę i ta wizyta wiele wyjaśni.

Lunera no myślałam, że im dalej w las tym .... Chodzi mi o to, że nie powtarza się "błędów". Mój M np upomina mnie, że będę żałował tego, że śpię z Józiem bo będzie mi ciężko odzwyczaic. Dodaje "niczego się nie nauczylas? ☺"
Dlatego myślałam, że jak już się ma trzecie dziecko to już się ma schrmat: nie bujamy, nie usypiamy na kolanach itp ☺ A tu normalka
 
Zuzzi zle mnie zrozumialas na innych forach np jak bylam w ciazy z emilem. Tam sie dziewczyny bardzo rzadko udzielaja.. tak samo forum na ktoryn pisalam z dziewczynami starajacymi sie jak sje staralisny o emila (ponad dwa lata)
Tu Amor wiem co czuje Twoja kolezabka bo ja co miesoac mialam depresje z tego powodu! Doslownie wylam w poduszke przez pierwsze dni miesiaczki)

I na tych forach tez duzo sie dowiedzialam kiedys.. teraz te fora funkcjonuja na zasadzie co slychac raz na jakis czas sie napisze ale nie tak jak tu codziennie.. zreszta tu tez forum umrze smiercia naturalna.. zostanie garstka osob ktore raz na jakos czas sie odezwa.. zreszta juz duzo nie pisze z tych co pisaly regularnie.

Kruszka a ja specjalnie spie z ala.. specjalnie nosze bo wiem ze juz nigdy tego nie doswiadzcze.. nie patrze na to by mi bylo wygodnie a by duzo czulosci dac dzieciom bo i tak wyrosna z tego i to ja bede chodzic i prosic o buziaka otd.. starszak od dawna buxi nie daje.. ew. Czasem w policzek (jego chowalam tak ze wlasnie nie przyzwyczajac.. nie nosic nie bujac.. niech sie bawi sam skoro lubi.. biech spi w lozeczku. I lubial ale ma za swoje.. on jest malo czuly)
A viki i Emil puki co calusie.. wiecej noszeni byli.. viki z przymusu bo duzo plakal.. a Emil z checi..

Teraz ale nosze z przyjemnoscia..a nawet dwójkę na raz.. i mimo ze czasem padam "ryjem na pysk" to ciesze sie z kazdej cheili.. mimo ze czasem w zlosci powiem cos nie tak..
I moje motto to "ja jestem dla dzieci a nie dzieci dla mnie"
 
Akuku,
Amen!

Ja tez lubie te moje 'bledy'. Dokladnie z tych samych powodow.

btw - nie myslalas zeby chlopcow tez na basen dac? czy nie ma zajec w tym samym czasie?
 
Lunera.. Alex ma w czwaryki na 17.
Viki w soboty na 12.30
A Emila zapisze na soboty na 8.15 bo w tyg nie pasuje nam.. a to m musi byc z nim lub ja.. z Ala nie dam rady..
 
Lunera probuje przeniesc Alexa na sobote.
Ale nie ma miejsc..
Wtedy m by obrabial cala trojke w soboty :) no chyba ze by prasowal to emil by nie szedl a starszakow bym wiozla.. najgorsze ze musze tam czekac w yrakcie zajec.. tzn orzy samym basenie na trybunach musze byc. A wolalabym wyjsc na dwor pochodzic.

Chlopcy w pazdzierniku maja dwa tyg wolnego i zapisalam ich na przerozne zajecia trwahace 30min- 1 godz. Max i tez musze towarzyszyc .. wiec codzienna jazda bedzie hehe.. ale co oni biedni robic maja w domu.. a tak to dzien szybciej zleci tylko nie wiem kiedy bede sprzatac i gotowac hahha.

Emil wysypke ma wirusowa..
Dibrze ze to biz groznego.
 
reklama
Do góry