reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lunera no ja tak właśnie kombinuje. Ale mloda sie w ogóle nie chce przystawić. Sama nie wiem co jej sie porobiło. Próbuje z nią powalczyć ale jak dziecko wpada w histerie ze jej sie uspokoić nie da to jest sie mega bezsilnym :/
 
reklama
Sann takie zdrętwienie jest normalne, miałam po pierwszej mam i teraz i jeszcze trochę potrwa. Mnie rana ciągnie czasem jak sporo podziałają mięśnie brzucha. Np. wczoraj mieliśmy taką noc że co przyłożyłam głowę do poduszki to musiałam wstawać bo stękał i tak z kilkanaście jak nie więcej razy, potem cały dzień mnie rana ciągnęła.
 
Panikara zazdroszcze spadku wagi!

Kopfer miala. To samo z emilem ! Tez mu za szybko lecialo i sie zloscil..po kilku dniach minelo ale ja nirnpodalam butli i to byl nasz pierwszy skok rozwojowy.. roznie dzieci przechodza.. jede placza ze za wolna leci.. drugie ze za szybko..
Sprobuj przystawiac pod gorke czyli ty sie poloz na plecy mala na twoim brzuchu (brzuch di brzucha) i tak bedzur lecialo wolniej.a i ti bie jest tak ze mlrko leci w gardlo i poliki bo sutek sie tak rozciaga ze siega do gardla prawie dzieki czemu mlrko nie cofa sie do buzi i nie psuje zabkow. Czasme kozna zobaczyc melko jak dzircko plyciej chwyta lub eypluwa piers.
Jedyna rada to karmienir pod gorke lub chodzac i przetrwac.. butelka niestety pogorsY histerie przy kazdym karmieniu.

Lunera boskie te scenariusze!
Obstawiam 4-ty scenariusz.

Amor u mnie jest identycznie ...
Moja matka uwaza ze my wszystko mamy i noc nam nie brakuje..
Ale moim braciom i ich rodzinom rowniez nic nie brakuje.. maja po jednym dziecku o rodzice ich zon sa kasiasci... doataja duzo.. ja niczego nie zazdroszcze bo taka nie jestem ale wkurza nbie ze moja mama im zawiezie czopki, wedliny, kapuste, buty itd ..bo w norwegi "wszystko drogie" dalam dla ich syna kurtki i kombinezony.. kalosze itd.. bo twm drogo.. nie rozumiem czmeu nie zamowia sobie z polski i nie wysle im paczki mama z pl.. tak jak kurtki i kombinezony dalam i spoko moge dac..ale takie rzeczy jak czopki syropy kazdy powinien miec w apteczce.. ja teraz nie mam nic i musze czekac na pacxke z pl.. a moja mama ..ala jescze nie zabkuje a emil juz nie potrzebuje bo zostaly tylko trzy 5-ki...
Smutno mi ze z dziecmi sie nie pobawi ani nic.. przyjechala zarobila tu kase i tyle..
A tak sie przechwala jak brata syna nayczyla a to kosi kosi a ro cos tam.. i ze mu spiewa i sie bawia itd.. a z miimi maluchami nic.. ichyba fakt taki ze nie ma z kim rywalizowac bo tesciowie do nas nie przylatuja..
Alex mial ur. To nawet 10 do skarbonki nie dala.. no nie wiem dla mnie to dziwne jest..nic jej nie mowie bo zaraz naskoczy ze mi wiecznie malo itd..
A nie chce sie klocic.
Takze mi ulzylo zr juz pojechala bo nic dobrego nie wniosla.. tylko zle slownictwo i ciagle "nie wolno" do Emila bo wiecznie w kompie a on juz przestal na niewolno reagowac.. troche mi zajmie zanim wszystko wroci do normy.
Rano tylko powiedzialam ze babcia "kazala" ich ucalowac i powiedziala ze bardzo kocha..


Ruda nic sobie nie wmawiaj wszystko w normie.

Love nie Ala sie nie slini.. ale u mnie zaden z chlopcow nie slinili sie przy zabkowaniu.
 
Ruda ja też wszędzie słyszałam i czytałam, że jak się karmi piersią to szybko waga leci, a u mnie już prawie 2 tygodnie stoi i też zostało mi 10 kg do wagi sprzed ciąży. Zeszło tylko 8 kg przez miesiąc [emoji19]
Blerka mój to potrafi i co 15 minut jeść albo przyssać się na 3 h więc nie wiem jak ja z Ewką będę ćwiczyć. Chyba w nocy co najwyżej...
 
Zuzzi mi tez waga nie spada ; / a zeszlo tylko 6kg... i tez mhsze zaczac z ewka... i chyba zaczne wstawac o 5 ... woglr juz sobie wspolcxuje zmeczenia.. musze najpierw sobie jakis tryb wypravowac ... ahh
 
U mnie waga - 1.... jeszcze 4 kilogramy mi zostały do wymarzonej 50tki... W wakacje ciążą miałam 50-52 kg i fajne mięśnie i tak czułam się najlepiej. Teraz mam 54 i resztkę flakobrzucha,... o ile kilogramy mi nie przeszkadzają to brzuch bardzo.
 
Zuzzi ja mam 15 -20kg do zgubienia w zaleznosci jak sie bede czyla.. w sumie to nie na kg mi zalezy a zebym sie dobrze czula..musze zaczac cwiczyc opcji nie ma..
Cwiczylam przy trojce dzieci dwa razy po 45 min dziennie.. ale przerwalam bo myslal ze szkodze emilowo bo sie rzucal przy piersi..a to byl skok ehh..
Pozniej nie wrocilam do cwiczen bo torty robilam i samo to mnie meczylo bo w nocy torty a w dzien dzieci i dom..
Szkoda ze moj organizm z natloku zadan nie gubi kg..
Ja jakies dziwne cialo mam ;(

Takze jeszcze chwilka i sie zabieram..obym dala rade... o zadna ze mnie idolka.. :)
 
reklama
Ale ja podejrzewam że moja waga tak zleciała bo mam jeszcze dawkę euthyroxu z okresu ciąży. Niestety u mnie winę za wagę ponosi ta nieszczęsna tarczyca. Zresztą ja miałam nadwagę przed ciążą więc super że leci ale jeszcze min 10kg do wymarzonej wagi mi zostało. Niestety póki co ćwiczyć nie mogę bo to 4,5 tyg od cesarki. Poczekam jeszcze tydzień i może coś lajtowego zacznę.
 
Do góry