reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Panikara powodzenia z wyjaśnieniem sprawy ze szpitalem. A tak wogole to kobiety w ciąży mają bezpłatna opiekę medyczna i poród nawet jak nie są ubezpieczone o ile dobrze pamiętam. Kciuki w każdym bądź razie trzymam.
 
reklama
Lucalew a na co te kropelki floractin ? Zamiast delicolu ?

Ja chyba odpuszcze espumisan i bede podawac delicol i biogaie.
Dziewczyny jak stosowac delicol bo ja chyba ulom jestem na ulotce jest ze od miesiaca 8 kropli ale co ile ?
Podspodrm jest napisane ze mozna zwiekszyc do 12 kropli co posilek.. czyli te 8 tez co karmienie co ok 3 godz? Wtedy nie dawalabym espumisanu...

Mocno nam to oczko ropieje. Eh

Cina suprr ! Oby juz tak bylo codziennie z ta drzemka w dzien.

Panikara wspolczuje nerwow..

Zjadlam obiad i aie tak objadlam ze umieram !
Masakra..

Chlopcy maja czw.i pt wolny od szkoly.. takze jutro nie musze sie z rana zrywac..

Ile ja mam prasowania kobiety! Masakra jakas..
Ale dzis jade po suszarke i az sie zastanawiam czy nie wsadzic na suszenie z opcja pary i niemusiec prasowac buhaha.

Glowa mnie boli i spac mi sie chce.
 
Dzieki za te podpowiedzi w sprawie dzwieku suszarki:-) bede musiala poszukac. Udalo ni sie w koncu ululac malego. Nakarmilam go i znow wlaczylam suszarke bo widze ze ledwo zywy. I tym razem pospal 3 godzinki a ja razem z nim pokimalam chwile. Maz odebral starszaka wiec nie musialam malego wybudzac i jeszcze nalesniki zdazylam zrobic.

A moze macie jeszcze jakies sposoby zeby nauczyc ssac smoka?

Akuku delicol przed kazdym karmieniem wg ulotki po 8 kropel
 
Marand ja porostu czesto podawalam smoka uczac emilka .. jak skoncyl jesc to dawalam mu by ssal smoka.. z ala nie mam problemu bo zassala odrazu.
Tylko ja polecam smoczki firmy mam u ala i emil tylko ten zassali bo ma taki szorstkie cos.
 
reklama
Do góry