reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja jestem w ogóle bardzo ciekawa blw... Mam nadzieję, że będę stosować...:)
Lunera kiedy zaczęłaś wprowadzać coś innego niż mleko?
 
reklama
Rany Anney ale nieprzyjemna przygoda, dobrze, że z małą oki. Zdrówka!!!

A ja się jednak cieszę, że daleko od rodzinki mieszkam. Co się w weekend i przy każdej wizycie teściowej nasłucham i napatrzę na karcące spojrzenia to moje. Ehh ja rozumiem dobre rady, ale czy każdy musi się wypowiadać w kwestii mojego dziecka? Niby staram się uśmiechać i robić swoje, ale jednak mnie to wkurza. Też tak macie?
 
O matko Anney ale strachu musialas sie najesc. Ciesze sie ze nic wam nie jest

Lunera super ze wypad udany. Skoro maz tak sobie dobrze radzi to spokojnie mozesz isc na kolejny

Moj starszak jadl sloiczki. Wygoda niesamowita ale koszt okrutny. A najgorsze bylo to ze tak je polubil ze trudno bylo go prxestawic na normalna zupe. Mial prawie 2,5 roku jak przestalismy je kupowac. A teraz zobaczymy jak bedzie.

Dzis juz w akcie desperacji zeby ululac dziecko wlaczylam suszarke. Zasnal szybko ale gdy tylko ja wylaczylam znow nie spal i plakal. Jak tak dalej pojdzie to albo spale suszarke albo zbankrutuje na pradzie. Ale przynajmniej sniadanie zjadlam w spokoju
 
Blerka u mnie niestety nie tylko teściowa, ale i matka własna i babcie moje, eh tylko siostra starsza, mimo, że ma 2 małych dzieci, bez pytania nie doradza i mnie wspiera.

Lunera zazdroszczę wypadu!
 
Bo Najwięcej właśnie do powiedzenia mają osoby które juz wychowaly swoje dzieci i XX lat temu..kiedy były inne poglądy..

Moja teściowa zawsze mi powtarza ze jej dzieci jak miały 6 miesięcy to już wszystko jadły a ze ja dopiero np zaczynam..
 
Ojej biedne dziewczyny![emoji26] Super, że dobrze się skończyło.
Lunera cieszę się, że wyjście się udało [emoji4] Ja jeszcze nie zostawiłam męża z małym na tyle czasu, ale niedługo trzeba będzie. Planuję dziś kupić pojemniki lub woreczki na pokarm i spróbować go nakarmić strzykawką albo z takiego specjalnego kieliszka.
 
reklama
Do góry