reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Blw mozna jak dziecko stabilnie samo siedzi.
Ja nie wiem jeszcze czy bedzie blw czy mieszanie.. w zaleznosci czy ala zaakceptuje blw.
 
reklama
Anney - o matko, rzeczywiście wam się skocznie dzień zaczął.. Dobrze że wszystko wskazuje na to że nic się nie poważnego nie stało.

Lunera - super że wyszlas i że odpoczelas :-)

Co do blw to ja starszej córce rozszerzalam dietę po 6 miesięcu najpierw papkami, które szykowałam sama, po ok 2 mies przeszliśmy na blw i młoda jadła rękami wszystko.
Obecnie ma 21 miesięcy i uwielbia jeść, je praktycznie wszystko i nie mamy problemów żadnych w tym temacie :-) no.. Może czasem je aż za dużo :-D ale nie widać tego po niej.
Z synem planuje podobnie :-)
A, no i zawsze pozwalalismy jej decydować czy chce jeszcze czy juz koniec, jadła co chciała z talerza, w miarę możliwości bez przekąsek w ciągu dnia.
Dziecko się samo nie zaglodzi :-) bywają dni że malutko zjada, a potem dni ze potrafi 3 kotlety mielone zjeść :-)
 
O rany Anney, całe szczęście, że dobrze się skończyło.

Nasza podróż autobusami udana, w pierwszym sobie leżała ze smokiem, w drugim spała. O 11.30 poszłyśmy do Tesco, i Mała w wózku zasnęła. Dopiero teraz coś się przebudza:)
A wczoraj zjadłam frytki z Mc Donalda, mała colę i pół małego kubeczka lodów czekoladowych grycana i nic się nie dzieje :D

A też bym bardzo chciała blw wprowadzić. Jak przyjdzie czas to proszę duużo o tym pisać :)
 
Anney ale się strachu musiałaś najeść :( dobrze że wszystko ok.
Ja mam dziś ciśnienie chyba 200, bo dzwonili do mnie ze szpitala że niby nie jestem ubezpieczona, co nie jest możliwe bo przecież byłam na L4 w tamtym czasie. Dzwoniłam do pracodawcy i on w szoku. Muszę jutro jechać do szpitala to wyjaśnić :( grr jestem wściekła.
 
Marand na YouTube są nagrane dźwięki czy suszarki czy odkurzacza ja puszczam małemu plus czasem szum morza.

Lunera cieszę się że wyjście udane i mąż dał radę - zazdroszcze.

Anney kochana dobrze ze z Lola ok i mam nadzieję że z Tobą też ok.
 
Marand,

u nas rzadzi suszara z youtobe https://www.youtube.com/watch?v=Q1rAPoeUELU
Odkurzacz daje moc w realu, sprzatam teraz co drugi dzien, hahaha.

Kasietta,
czyli wyprawa udana! super!

My dzis testujemy delicol. Poki co nie jest zle, ale to chyba jeszcze nie efekty kropelek. Ale nie daje do kazdego karmienia, tylko co kilka. Zobaczymy za parę dni.

Ja na szczescie tesciowa mam daleko, a mama jest bardzo taktowna i nie narzuca mi swojego zdania. Czasem tylko pyta albo podpatruje. Chociaz jak jest z dziecmi sama to zwlaszcza jak byli mali nie wszystko robila jak bym chciala, niektore rzeczy robila po swojemu. Ale i tak jej jestem wdzieczna, ze nam tyle pomogla
 
reklama
Kasietta super ze podróż udana :-)

Lunera ja stosuje tańsza opcje tych kropelek tj Floractin w sumie od wyjścia małego że szpitala i polecam

Ją nie mam niestety teściowej ale mama i bratowa czasem dają dobre rady ale nie zbyt często więc spoko :-)
 
Do góry