reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Teraz m nosi Ale.. powiedzialam ze ja musze usiasc i odpocAc skpro on mi glupien herbaty zrobic nie mogl...
Za kazdym razem jak usiadzie ala placze.. i juz mowi do ali ja cyca nir mam to ci mleka nie dam.. buhahaha!

Ja caly dzien leze i odpoczywam dzieqczyny ! A nie! Ja caly dzien na telefonie! Taaa w trakcie karmienia czytam i odpisuje jak zdaze...
Nawet nie odpowiadam na wszystko bo nie ma jak.. gdyby nie apl w tel to bym wogle nie czytala i nie pisala bo przy kompie to mnie juz dawno nie widzieli...

Taki kuzwa madry facet avglupiego udaje i to mnie irytuje !
 
reklama
A mi kurde krew leci z zęba.. Dokuczal mi i zaczęłam grzebać językiem.. Wypadło mi coś miękkiego.. Może kawałek jedzenia?? I polal się strumyk krwi.dentysta dopiero za tydzien :/
 
Haha!! Moj jak małego ma na rękach i mały zacznie marudzić to odrazu mówi do mnie "napewno jest glodny"... Hehe dzisiaj w trakcie jak pranie zawieszalam mnie zawołał bym przyszła i go nakarmiła. Oczywiście jak go karmiłam nie poszedł prania zawieszać! Gdzietam! Na kanapie sobie usiadł i siedział bo dla niego nigdy w domu nie ma nic do roboty....

Najbardziej mnie wkurza jedno.. Ze ja jak mi mały spi to staram sie każda chwile wykorzystać.... Wstawiam pranie, sprzątam... A on tylko by siedział.. Taki zmęczony, biedny.. Tylko on jeden na swiecie zmęczony..
 
Love a n8e mozesz na emergency dentist jechac ?

Ja zasem zaluje ze nie jestem jak tupowa szkotka.. nie gotuja tylko kupuja lub jezdza do restauracji cY gdzies.. nie sprzataja tylko sprzataczki.. do dzieci opiekubki a one pachna tylko!

Najgorsze ze wie ile roboty mam.. wkurza sie ze moja mama mi nie pomaga po czym zapomina bo mu wygodniej i jeszcze takie teksty puszcza ze mam ochote wyjsc i nie wrocic..
 
Akuku niby mogę ale do mojego dopiero w poniedziałek dam radę.. Chyba ze spróbuję jutro tu na miejscu.. Skoro krwawi pewnie jakieś zapalenie.. Bo już długo mi Dokuczal ten ząb..a kiedyś miałam w nim robione tunelowe i koronkę bo miałam skruszony.. I już w nim miałam infekcje kiedyś..
 
Akuku, Amor - współczuję.. Tez bardzo nie fair ze strony Waszych facetów...akuku zrealizuj swój weekendowy plan. Ciekawe co wtedy M. powie.

Cina - strasznie Ci zazdroszczę...

Leon nie śpi od 14.
Akuku- próbowałam Go otulac, ale On musi miec wolne raczki. Bujanie/kolysanie/podrzucanie jest przy każdym zasypianiu.
 
Amor moj m chyba traci moG w dni powszednie bo w weekend stara sie i pomaga..ale potem marudzi ze nawet w weekend odpocAc nie moze!
Noz kurde.. a ja ? Ja ? Ja ? Kiedy mam odpocAc ?
Mi ske nalezy troszke snu z przerwami..
Albo jak np Ala spi i czekam az sie obudzi by isc z nia spac na noc.. i mala zaczyna jeczec a ja do toalety wiec m ma ja wziasc na rece i mowi ze ja zawsze na zlosc ode dopiero jak sie budzi.. taaak bo normalny czlowiek idzie siku przed snem... ale nie przetlumaczysz...

Kiedys mu powiedzialam szkoda ze nie jestem lesbijka ! Bo z kobieta bym sie dogadala przynajmniej..

Prawda jest taka e ja do pracy szlam odppczywac..

Ja mam wrazenie ze co dziecko to mniej pomga...
Ali nie przewija bo nie bedzie jej tam grzebal..


Ale dobry newa.. kupilam susArke ..mam juz w donu i wyprobuje jutro.
 
Blerka jak mi nie przejdzie to zrealiUje a jak przejdzie ro bede chciala miec mily weekend i bede robic co robie.. choc w weekend nie jest zle m sporo robi.. tylko w tygodniu mu sie w upie przewraca.. jakby to bylo tak ze skoro jego w donu nie ma to dzieci przywiazane w krzeslach a ja leze caly dzien...
 
Akuku przerażać mnie zaczyna fakt, ze moj M. jest identyczny jak Twój!!! Boże ja tez już mu mówiłam, ze z kobieta bym sie lepiej dogadała. Szok!
 
reklama
Cina to ekstra!!!
Ja małej nie odkładam jeszcze do łóżeczka. Cieszymy sie sobą na razie :) ale jak włożę tło łóżeczka, to pokweka 5minut i zaśnie. Narazie ;)zobaczymy co bedzie hak będę chciała ja odstawić do łóżeczka na całe noce.
 
Do góry