reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dziewczyny w zaleznosci liedy chcecie odstawic od piersi. Ja ok. Roku odatawialam emilka i podalam kozie mleko.. mm maja duzo cukru. Dziecko ok roku juz go nie potrzebuje ;)

Tak samo kaszek na mm robic nir bede tylko bede te zdrowsze kaszki kupowac lub robic sama owsianke jaglanke itd. Poczytajcie sklady ;)
 
reklama
U nas chyna jakis skok no dwie noce z rzedu beznadziejne. Dzis to juz w ogole masakra. Jak zasnal o 23 tak co 1-1,5 cyca i od 5 mie spimy. Wczoraj marudny caly dzien i pospal tylko w chuscie jak po starszaka do przedszkola szlam. Dzis tez sie ciezki dzien zapowiada. Do tego moj maly znow nie toleruje smoczka i przez to jest jeszcze gorzej. Wiecej na cycku wisi pomimo ze chyba nie jest glodny i wiecej ulewa i bardziej sie prezy a im bardziej sie prezy tym wiecej ulewa. Takie zamkniete kolo sie robi. Nie wiem juc co zrobic zeby polubil smoka. Jeszcze w niedziele w miare ssal a od poniedzialku kazda proba podania smoka konczy sie histeria

Co do zdrobnien to ja najczescirj mowie Radus lub Radzik. No i jeszcze babelku serduszko synus itp

Lilija ja nie wiem czy powinno sie mieszac czy nie. Przy starszaku jak odsawislam od piersi to poprostu dostal z dnia na dzien mm. Jechalam na szkolenie 3 dniowe wtedy i nie mial wyjscia. Teraz nie dokarmiam bo narazie nie mam potrzeby poza tym Radek nie toleruje butli
 
Nie miałam weny żeby pisać :D chyba potrzebowałam odpocząć od tych wszystkich dzidziusiowych tematów :D

My na Michasia mówimy Majki i majkoluda od marudy hihi

Musiałam przełożyć szczepienie bo ma już od ponad tygodnia katarek..

Pierwsza część nocy śpi nawet 6 godzin w drugiej już trochę gorzej bo 3.. A im bliżej rana tym częściej się budzi.

W ciągu dnia bardzo różnie sypia, nawet nie zwracam uwagi jak często i jak długo śpi

Pozdrowienia dziewczyny!!
 
U nas od 5 cyc co godzinę... Jak to jest z tym skokiem u nas jak Lena urodziła się w 34 tc?

Ja póki co walczę i wzbraniam się od mm i narazie dajemy radę :-)

Za tydzień idziemy powtórzyć morfologie oby było dobrze
 
Cinamona byla jakas afera z kaszkami holle i podobno wycofali je w pl.
Ove witaj ;) milo Cie czyatc spowrotem. Oby katarek u Malego szybko minal..

Pisalam do Anney... jest w szpitalu z mala bo anney szla z mala na rekah i krzywy chodnik byl i sie przewrocily.. obie uderzyly glowa o beton choc Anney mowi ze starala sie zamortyzowac mala.. jednak mala zwymiotowala i zasnela. Badaja ja. Nie wiem czy Ani tez glowe beda badac. Trzymajmy za nie kciuki. Na szczescie takie dzieciacxki przewaznie wychodza bez szmeru.
 
reklama
Do góry