reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Słuchajcie, mam problem. Od wczoraj Młoda przy karmieniu chwilę je, potem zaczyna się wiercić i płakać. Dzisiaj wieczorem jadła dosłownie 9 minut z dwóch piersi. Ale po odbiciu nie płakała i ładnie zasnęła. I nie wiem czemu się denerwuje... Wychodzi jednak na to, że się najada. Nie wiem co myśleć...
 
reklama
Alicja ma kolki.. nie ma tragedii ale biedna sie meczy.. dzis heszcze kupki nie zrobila.. daje je biogaie i od dwoch dni delkil raz dziennie.. jak do jutra kupki nie zrobi to podam espumisan bo przestalam go dawac bo dalej jeczala duzo i duzo kup robiła i mialam wrazenie ze to bardziej ja meczylo.. przez kilka dni bez espumisanu ladnie kupki robila. Masaze brzuszka wystarczaly... ah
Ile razy dziennie daje sie delikol ? Bo w ulotce tylko ile kropel..albobja sie docztac nie moge..
Moge podawac delicol, espumisan i biogaie ? Kurde ja sie nie znam bo przy chlopcach nie mialam kropel z pl zadnych.. woec tu tylko gripe water uzywalam..

Jutro ide na baby group i moze uda sie z Alicja na masaz.

Dzis chlopcy zrobili sobie zakupy z pieniazkow skarbonkowych.. kupili sobie hulajnoge taka co sie jezdzi bez odpychania tylko tak jakby naciskając nogami.. druga hulajnoga elektryczna.. dwie duze zestawy lego.. alez to drogie.. alex za 100f kupil ! Masakra.. i deskorolki sobie kupili..

Ja rano bylam na car bootsie i kupilam 3 siatki ciuchow dla Alicji.. 0, 25p za sztuke.. musialm !

Przed chwila mnie tak mleko zalalo ze przeszlo przez wkladke..stanik morky..bluzka morka uhuhuhu...
Hyba odciagne z drugiego i dam emilowi jutro bo znowu mnie zaleje..

Ide do dzieci bo glosni sa a emil usnac nie moze ah.
Jedno dziecko ma lukus normalnie. Cisze spokoj i rodzicow dla siebie.

Milego wieczoru .. postaram sie dczytac was i odpisac conieco.
 
Kasietta moj emil najadal sie w 5 minut. Alicja im starsza tym krocej je bo ma wieksza sile ssac. Ostatnio karmie z 5-10 minut a byl okres ze kazde katmienie trwalo ponad pol godz. Nie martwie sie tym .. je ile chce.
Co do nerwowto moze byc tak ze jak tak mocno ciagnie to cisnienie mocne i mleko za sztbko leci. Musi sie nauczyc ze w poczatkowym okresie jedzenia nie musi ciagnac tak musi sie nauczyc tego ;)

Ide sie umyc bo cala mlekiem smierdze.
Powieccie mi al zaczela ulewac od wczoraj (ma juz miesiac i nigdy nie ulewala) czy mozliwe jest to ze od mleka? Zaczelam pic kawe na mleku..
Ale w sumie wcześniej jadlam platki z mlekien sporadycznie lub zupe mleczna.
 
Sann u mnie tez dlugo problem z pokarmem był. Dostawialam duzo ale i dokarmialam ciut zeby maly sie nie denerwowal i ja miala glowe spokojną ze dziec najedzony. Bo spokój to podstawa. I duzo herbatek na laktacje aczkolwiek nie sadze ze one dużo pomagaja. Ostatnio tez kupilam ********** - na bazie slodu jeczmiennego i tez popijam czasem. Teraz juz duzo lepiej aczkolwiek szału mlecznego nie mam niestety i szczegolnie popoludniu widze ze maly chcialby wiecej i na piersi wisi.
Kasietta moze u ciebie skok rozwojowy sie zaczyna.
Akuku miala racje z tym skokiem.
Maly przez ok 2 tyg walczył przy piersi i plakal a mleko leciało. Istny bunt na pierś. Masakra byla. I problemy ze spaniem w dzien do tego byly.
Na szczęście nie zapeszajac od 2 dni znow kocha maminego cyca i to bardzo :)
 
Dzięki dziewczyny, tak też o skoku rozwojowym myślałam. A w dzień to prawie w ogóle nie śpi, chyba, że jedziemy samochodem lub na spacerze wózkiem jesteśmy. Teściowie byli w szoku, byliśmy u nich ponad 4,5 godziny i oka nie zmrużyła. A śpiąca była totalnie. Po wsadzeniu do nosidełka jak wychodziliśmy zasnęła chyba w 30 sekund. Ale w domu od razu oczy wielkie. Plusem jest, że ładnie wieczorem zasypia przez to zmęczenie. Dzisiaj usypianie zajęło 25 minut, a ja w sumie tylko obok siedziałam i chwilę za rękę trzymałam.
 
reklama
Zuzzi Olis urodzil sie po terminie ile ? Skok rozwojowy zaczyna sie miedzy 5-6tyg. Czyli jak Olus urodzil sie troche pozniej to jest to mozliwe. Czesto koryguje sie wiek wczensiakow tak samo przenoszonych.
 
Do góry