reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
ancikowa ja mialam ostatnio zapalenie piersi, tez nie z zastoju tylko mlody mnie uderzyl, piers bolala ale nie bylo guzow, byly na niej czerwone plamy i temperatute mialam prawie 38 przez noc i dzien, bylam strasznie slaba , wzielam paracetamol dwa razy i przeszlo na szczescie
 
kruszka może tak być moja jeszcze potrafi ulać choć skończyła rok ale póki przybiera ci na wadze nie pręży się przy ulewaniu, nie płacze to, na razie się nie martw
 
Kruszka moja ulewa zawsze, po prostu zawsze. Nawet przed jedzeniem potrafi ulac. Nawet pieluchy po jedzeniu jej nie przebieram tylko przed bo wiem ze wszystko by zostalo na przewijaku... wtorek mam wizyte to sie dowiem i przede wszystkim czy dobrze przybiera.
 
Moj tez ulewa i chlusta[emoji20]
Refluks i tyle[emoji36] tak przynajmniej mowia lekarze. Dopoki dobrze przybiera i nie placze z bolu po karmieniu nic zlego die nie dzieje.
Tyle ze czesto trzeba malucha przebierac i czesto prac i moec duzo tetrowek. U nas schodzi kilka dziennie.
 
ja już nie wiem jak karmić... Leon tyle powietrza łapie... Odbija jak dorosły facet, no po prostu beka. Przez to jedzenie jest na raty. Nie najada się. Nie, że jest głodny, bo nie jest, tylko nie jest na tyle najedzony żeby spokojnie zasnąć. Dziś ponad dwie godziny dojadania, odbijania, dojadania i usypiania. Dupa.
W dodatku pada deszcz.
 
Natka,
Mój najstarszy był na pepti jak skończył rok. Cena z refundacja była fajna :-)

Kruszka,
My tez ulewamy. Nie non stop ale często, raz mniej raz więcej. Ale jego to nie boli wiec chyba ok.

Beatka,
Karnisz piersią? To jak przerwa nie dłuższa niz 5-6h to jest ok. Przy mm może być nawet większa.

Sann,
A dlaczego używasz nakladek? Brodawki bolały czy inna przyczyna? Czasem pomagają a czasem przeszkadzają, zależy od przyczyny stosowania.

Anciikowa,
Mam nadzieje, ze szybko przejdzie to zapalenie. Co bierzesz na gorączkę? Spada trochę? Ja zawsze mam tkliwosc jak mi sie uda juz opanować zastój. Kciuki, zeby szybko poszło a jak nie to do lekarza po antybiotyk.

U nas noc bardzo dobra. Budził sie jak zwykle ale brzuch go nie bolal. Bez espumisanu :-)
Rano za to przy ostatnim karmieniu dostałam niespodziankę wiec przynajmniej pranie nazbierane :-)

Blerku,
Zawsze myślałam ze jak sie odbija to dobrze bo brzuszek mniej boli. A tu niekoniecznie :-(
 
reklama
Do góry