reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Kassietta teraz pewnie już śpi ☺
A ja obecnie usypiam swojego.

Jlnx pięknie ściągasz pokarm. Ja najwięcej 60 ml ściągnęłam. Jednak nie ma co się dziwić, jak mały przy zoltaczce dużo nie ssie to i piersi nie pobudzają laktacji. Jutro o 10 razem kibicujemy.

Mój pierworodny tez nie spał. Matko On dalej się budzi w nocy. W ogóle to była szkoła życia. ..
Teraz się budzi bo chory jest. Pani dr nie zauważyła nic w gardle,choć już ochrypniety pojechał. Mocz zadany,krew tez i jesr ok. Ale M jeździł po cis na ból gardła bo aż puszczał x bólu. Kupił syrop prawoslazowy i lizaki natursept. Trochę pomogło,ale i tak się budzi o placze. Jutro cpsrake z nimi sama. Musze wezwać lekarza do domu.
 
A ja jade z Hugo na ip. Bo bardzo brzydki kaszle. Mam wizyte u pediatry na jutro ale jade na ip juz dzisiaj bo biedny sie meczy. I od wczoraj ulewa jeszcze wiecej niz normalnie. Przypuszczam ze kaszel nasila mu reluks
 
U nas tez kaszelek i katarek ;-( a niby dzieci na piersi nie chorują. Jaki mniej więcej jest Was plan dnia?

Pozwalacie dziecia w ciagu dnia spac na leżaczku?Przepraszam, ze powtarzam pytanie, ale nikt nie odpowiedział a bardzo mnie to ciekawi jak u Was jest.
 
Amor - ja nie odpowiedziałam bo nawet jakbym bardzo chciała to Leon w leżaczku nie zaśnie. Moim zdaniem jak raz na jakiś czas dziecko zasnie w leżaczku to nic się nie stanie...:)
Cina - zdrówka dla Hugo <3
Kasietta - pieknie z tym spaniem ;)
 
reklama
Do góry