reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dziękuję za odpowiedzi dziewczyny ☺
Póki co przybiera. Ja experymentuje trochę z karmieniem, bo chciałabym całkowicie przejść na kp, ale na razie Józio lubi cysia do pojesc i zasnąć. I choćbym nie wiem co robiła to jak nie zechce to nie otworzy buzi. A jak podjadę z butla to najczęściej doje chętnie.
 
reklama
Wczoraj wieczorem nie miałam czym nakarmić Lene.
Musiałam podać jej trochę mm...
Niewiem dlaczego mam bardzo mało mleka wieczorem... Dziś przeczytałam że nakładki których używam od samego początku zaburzaja laktacje :-( .
Myślicie że uda mi się to naprawić karmiac bez? Czy zwiększy to laktacje

Sann nie wiem jakich nakładek używasz (ja Medeli) i mleka mam żeby młodego nakarmić. Spróbuj bez albo może zmień na inne. A i ja pije dużo herbatki na laktacje także polecam :-)
 
Dziękuję za odpowiedzi dziewczyny ☺
Póki co przybiera. Ja experymentuje trochę z karmieniem, bo chciałabym całkowicie przejść na kp, ale na razie Józio lubi cysia do pojesc i zasnąć. I choćbym nie wiem co robiła to jak nie zechce to nie otworzy buzi. A jak podjadę z butla to najczęściej doje chętnie.

Kruszka jak nie płacze to ja bym nie dawała mm ewentualnie herbatke ja tak robię i już naprawdę nie daje mm. Michas też potrafi ciamkac cycka i przysypiac z 1,5h. Albo odciągaj ewentualnie i podawaj swoje też tak robiłam żeby pił moje mleko i żeby utrzymać laktacje.
 
Więc tak nakładki muszę używać na prawy skutek ponieważ jest wklęsły, z lewej piersi mogę karmić bez już niedawno próbowałam i jest ok.
Mleka mam czasem pełne piersi aż czuje wypełnione kanały :-)
Tylko wieczorem jest go bardzo mało gdzieś o godz 20;30 później ok 02;00 mleko znów jest
 
Więc tak nakładki muszę używać na prawy skutek ponieważ jest wklęsły, z lewej piersi mogę karmić bez już niedawno próbowałam i jest ok.
Mleka mam czasem pełne piersi aż czuje wypełnione kanały :-)
Tylko wieczorem jest go bardzo mało gdzieś o godz 20;30 później ok 02;00 mleko znów jest

Sann może masz tylko takie odczucie bo ja np nie mam cały czas pełnych twardych piersi a jak przystawiam przez nakładki to mleko mu leci. Spróbuj może te herbatki pić.
 
Sann może masz tylko takie odczucie bo ja np nie mam cały czas pełnych twardych piersi a jak przystawiam przez nakładki to mleko mu leci. Spróbuj może te herbatki pić.

Może faktycznie mam tylko takie wrażenie ale zawsze mała płacze possie trochę a później się zaczyna i widzę że w kapturku nic nie ma.
Herbatkę pije a do tego kupiłam ********** :-*
 
Kochane pozwalacie dziecia w ciagu dnia spac w leżaczku? Moj czasem zasnie i potem nie wiem czy odkładać go do koszyka czy nie. Nie chce mu krzywdy wyrządzić. Mam taki prosty leżaczek z fisher i prawie płasko lezy. Wygodnie mi gdy jest w lezaczku bo bawię sie ze starsza i mam oko na malucha.

Dzisiaj od rana nosiliśmy sie w chuście i to pomogło mu przy katarze.

Moj M. wrócił do pracy i powiem wam szczerze ze bardzo sie z tego faktu cieszę. Już miałam go dość! Denerwowało mnie jego siedzenie przed tv i granie w gry;-) oczywiście pomagał mi przy dzieciach i wieczory spędzał z dziećmi ale wole jak go nie ma. Jestem lepiej zorganizowana. Mam już cały dom posprzątany i wszystko gotowe do kąpieli dzieci. Z nim to każda czynność jak krew z nosa...
 
reklama
Do góry