reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Amor odciągacz do odkurzacza NAJLEPSZY! Mamy każdy rodzaj tzn fride, elektroniczny Cleanoz i katarek do odkurzacza i katarek ściąga najwięcej. U nas katar utrzymuje się mam wrażenie że od porodu...przy normalnym oddychaniu tego nie słychać, ale wystarczy że mały wciągnie trochę więcej powietrza i słychać że nosek zatkany bardzo. W dodatku siedzi to na tyle głęboko, że żadną fridą nie byłabym w stanie tego zassać.

Malutki ulitował się nade mną i tę noc pięknie przespał, pierwszy raz od dawna nie kazał się nosić, wstał dopiero około ósmej :) a teraz znowu śpi więc i ja się kładę, bo wczorajszy dzień strasznie mnie wymęczył, wieczorem miałam już 38,7st. :( najciekawsze jest to, że piersi w ogóle nie były twarde jak przy zastoju tylko gorące i bardzo wrażliwe na dotyk. Dzisiaj jest już nieco lepiej :) dziękuję Wam :*

Natka zdrówka życzymy!

My mamy chyba espumisan, nie espumisan 100, ale mimo wszystko podaję małemu 5kropelek i to tylko wtedy gdy widzę, że po brzuszku mu jeździ, no i wydaje mi się że przynosi mu to ulgę :)
 
reklama
U nas widac poprawe duza wiec wszystko wskazuje na to, ze na szczescie unikniemy szpitala :) dziwie sie, ze.zachorowala bo naprawde chucalam i dmuchalam na nia :(

ogolnie to zasugerowali mi zmiane mleka z bebilonu na bebilon pepti. Jutro ide do pediatry to sie podpytam bo na.recepte mleko jest refundowane :)
 
Kruszka a co to za maść? Bo zastanawiam się czy to nie to samo co ja mam na wypryski dla małego

Lilija używamy Mupirox. Miał być bactroban, ale jest chwilowo wycofany. To maść z antybiotykiem,bo na pupę juz nic nie działało.

Pola zdroweczka. Nienawidzę szpitali. Bylam z Franiem 2x.

Dziewczyny czy Wasze smyki ulewaja? Józio ulewa po jedzeniu, pół godziny po jedzeniu a nawet potrafi po 2h. Nie sądzę by się przejadal. Ulewa tym co zjadł przed chwila albo twarozkiem, czyli nadtrawionym.
 
Wczoraj wieczorem nie miałam czym nakarmić Lene.
Musiałam podać jej trochę mm...
Niewiem dlaczego mam bardzo mało mleka wieczorem... Dziś przeczytałam że nakładki których używam od samego początku zaburzaja laktacje :-( .
Myślicie że uda mi się to naprawić karmiac bez? Czy zwiększy to laktacje
 
reklama
Do góry