reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

U nas noc średnia. Młody przespał pół dnia więc poszedł spać dopiero po 22 a ja z nim. Nie obyło się bez małej walki bo męczyły go bączki. Pobudki o 1.40 i 6.20. Nad ranem przy karmieniu łykał powietrze i co chwila musiałam wstawać z łóżka żeby go odbić. Normalnie bym słodko spała. Teraz śpi, a ja mam czas się ogarnąć.
Jestem zła bo moja waga nie dość, że od ponad tygodnia stała w miejscu to dziś mam + 1 kg [emoji37] Muszę zrezygnować ze słodyczy, bo inna dieta przy karmieniu chyba na razie nie wchodzi w grę... Ale ja kocham słodycze [emoji24][emoji33][emoji30]
To ten cienki kombinezon, o którym pisałam
ImageUploadedByForum BabyBoom1442558099.763352.jpg
Z zablokowanym smoczkiem nie zostawiam go samego. Zawsze jest na widoku, ale słuszna uwaga. Dzięki.
Wczoraj po raz pierwszy od... nie wiem prawie dwóch miesięcy pokłóciłam się z mężem i to przez zwykłe nieporozumienie. Niestety nie dało mu się wytłumaczyć, że moja wypowiedź nie miała być złośliwa. Wkurzylam się strasznie, bo m zareagował nerwowo jakby nie wiem co się stało [emoji57] A nad ranem się do mnie tulił i milutki był... Ech.
Głowa mnie dziś boli.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1442558099.763352.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1442558099.763352.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Super kombinezon! Zuzzi bo my mamy jeszcze w połogu hormony buzujące, do tego zmęczenie nasze i m i tak się zbiera. Grunt że w efekcie był milutki :-) mój też wieczorami jest milutki bo ma nadzieję że "skrócę" połóg :p
 
Panikara chyba nie sądzisz, że mój m bierze w takich sytuacjach poprawkę na moje hormony [emoji16] Nie ma szans.
Lunera a gdzie ten pediatra?
Jest 9.33 a Aleks dopiero się obudził [emoji4] Też bym chętnie tyle pospała, ale wolałam ogarnąć trochę mieszkanie. Wariatka [emoji16]
 
Sann super :-D

Fiołeczka jest aż tak źle??

Zuzzi ja też tak mam że zamiast odsypiać z małym to codziennie rano wstaję i ogarniam trochę mieszkanie, z naciskiem na trochę :-D jutro mąż będzie w domu to będą dokładne porządki:-)

Lunera dokładnie, chociaż od paru dni jadłam już normalnie bo z moich obserwacji nic nie wskazywało na alergię pokarmową a w środę pediatra jeszcze mi wmawiała że to że odstawiłam nabiał nie oznacza że nic innego go nie uczula bo to zapewne jakieś jabłko lub czekolada, której nie jadłam od porodu i muszę wykluczyć wszystkie alergeny.. Oby odwiedzać tą panią tylko przy szczepieniach..

Mój klusek też już się budzi więc uciekam z nim trochę porozmawiać bo stęskniłam się już za tym słodkim bezzębnym uśmiechem :-D:-D
 
reklama
Martuszka super lekarz zazdroszczę :-)

U nas podobnie jak co noc czyli karmienie 24 dziś była ok 1 i pobudka o 5:20 a jak karmie tuż przed 24 to tak 4 czy 4:30 za to wieczorem tak od 19 do tej 24 jest różnie tzn czasem ładnie śpi z przerwą na cyca ok 21 a czasem tylko zasypia jak karmie po czym jak chce go odłożyć to się budzi i zaś cyca i usypianie
 
Do góry