reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Akuku, podziwiam organizację, ja niestety często odpuszczam sprzątanie, dobrze, że zmywarkę chociaż mamy. Sann, zdrowia dla Lenki.

U nas wczorajszy dzień wyjątkowo spokojny, tylko rano była aktywna i ulewała sporo, a reszta dnia to tylko spacer, jedzenie i spanie. Wczoraj było ok. 25 stopni, czyli dla mnie temperatura idealna. Po południu obyło się bez godziny ryku, za to tym razem nie przespała tyle godzin po wieczornym karmieniu: jak zasnęła koło 21, to jak wróciłam z treningu przed północą, ona już była obudzona i jadła z butelki, a potem jeszcze ja ją karmiłam, że z godzinę nam się zeszło. Ta noc jakoś więcej budzenia, ale ja i tak szybko z nią zasypiam, karmiąc.
 
Hej Bączki!

Sann - zdrowia dla Lenki!

U nas dziecko się rozregulowało. Po kąpieli, niezależnie od jej pory, nie śpi do 22-23. Chce cycka, wypluwa, wierzga, kopie mnie po brzuchu, chce cycka, wypluwa, noszenie, krzyk, noszenie, noszenie, noszenie....2h później cyc i sen. Po całym dniu jest to strasznie męczące.
ale znaleźliśmy swój sposób na kąpiel... Musi być dużo wody, tak żeby przykryć brzuszek i temperatura wody 38,5. Wtedy jest wesoły, szczęśliwy i nie wyje.

Jak WY to robicie, że Wasze dzieci śpią po 4 godziny? Leon jak śpi 2 to jest święto w domu.

Leon nie lubi gondoli. Lubił przez pierwsze dwa tygodnie... Teraz w wyjątkowych sytuacjach łaskawości Księcia spacer jest w nosidełku, ale najfajniej jest na rękach nie... ;)

No i zaczął ulewać.
 
Blerka no pewnie że najlepiej na rękach. Jeszcze trochę będę jak gorylica z łapami i cyckami do ziemi hehe. Moja tez 4h nie pospi, max 2.

Ależ te nasze dzieciaki pięknie rosną.
 
reklama
Moj raz przespal 4 godziny. Jak sie zdarza 3 h tak jak tej nocy to jestem happy.

A moj wlasnie za fotelikiem- nisdelkiem samochodowym nie przepada. Zazwyczaj jak wkladam go do auta to jest ryk.
Godoli na poczatku nie lubil ale teraz nawet nawet.
No chyba ze go refluks meczy to wtedy tylko raczki
 
Do góry