reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Blerka te Leony to chyba tak majo! :D mój po kąpieli ma ogromny problem z zaśnięciem, jest rozdrazniony bardzo i za każdym razem walczymy po 2-3 godziny ech

Sann u nas zdecydowanie fotelik, gondoli nie lubi, zaraz jest płacz, a w foteliku jak siedzi to wystarczy nawet że biorę go do rąk i zabujam przód tył a jemu już oczka lecieć zaczynają :D ale na spacer w foteliku nie chodzimy, bo się nasłuchałam, że foteliki są niezdrowe bardzo dla takich małych plecków no i się boję...
 
reklama
Dziewczyny, czy jak wasze dzieci wstają w nocy i nie chcą zasnąć z powodu brzuszka to staracie się je uspac czy pomóc jakoś? Moj młody się prezy i spina jakby chciał kupkę, ale czasem przez godzinę nic z tego. Masuje brzuszek, przyginam nóżki i nic. I nie wiem czy próbować mu pomóc czy lepiej próbować go uspac?
 
Lucynko,
To nie brzmi jakos nirpokojaco. U nas taki 'gil' praktycznie od początku. Na brzuszku sam wychodzi.

Cinamona, zdrowka dla Hugo!
Mnie boli jak odciągam prawie tak samo jakby ssał. Także nie wiem czy ci nakladka nie bardziej ulży...

Anciikowa,
A wiesz co go tak złości? Mój uwielbia ale dopiero od momentu kiedy bardzo ciepła wodę ma.
 
Blerka oj przybijam! My dzisiaj rano tak walczyliśmy przez bite 2 godziny i jedyna pozycja w jakiej Leo się nie znajdował to do góry nogami, ale też mu było źle choć matka nosiła i nosiła i cycka dawała ech! Ale jak w końcu padł to śpi do teraz, a mi udaje się ten sen utrzymywać podsuwając cyca kiedy zaczyna się wiercić i naprawdę działa :D raz nie podsunęłam i było po spaniu.

Lucere ja w takiej sytuacji daję kropelki - mam tylko espumisan więc jego podaję, podpinam małego do cyca i masuję delikatnie brzuszek zgodnie ze wskazówkami zegara, bądź też kładę go na brzusiu i masuję w przeciwnym kierunku albo klepię po pupce. A czasami wszystko po kolei :D Nam pomaga.

Cina przepraszam! Jak najbardziej zdróweczka dla Hugo! Żeby tylko zatrzymało się na lekkim kaszelku!
 
Lucere,
Ja mojego na brzuszek kładę, na ogół pomaga i na ból i zasnąć. Puszczam mu tez szuszarke, głaszcze po główce albo pleckach. Mleczko na ogół wcześniej daje, wiec raczej nie przycinam nóżek. I w nocy staram sie go nie odbijac i generalnie za bardzo nie ruszać/nosić.
 
reklama
Byłam właśnie w selgros (taki market jak makro jakby ktoś nie kojarzył). Kupiłam dla Aleksa super kombinezon cieniutki na zimne wietrzne wieczory lub ciepłą jesień. Ciekawe czy dobry rozmiar. Niestety na koniec zakupów musiałam przewinąć go na podłodze w kiblu i w tymże przytulnym miejscu nakarmić... Bleh!!
 
Do góry