reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Sann nas też w przyszłym tygodniu czeka łapanie siku i tak co miesiąc ze względu na te nerki.
Kciuki za dobre wyniki małej księżniczki & & & &
 
reklama
Sann ja też trzymam kciuki za malutką.

U nas hmm Robert ma zapalenie krtani i zmiany już na oskrzelach ale bez antybiotyku, robimy inhalacje z nebbud i od wczorajszego wieczoru już widzę poprawę. No i miałam okazję zważyć małą- 4700 a tydzień temu miała 4324.
Pytałam o moje bóle głowy i powodem jest ciągłe napięcie mięśni, najlepiej gdybym chodziła na basen albo na masaże żeby rozluźnić ciało.

Macie rację że jak się ma więcej niż jedno dziecko to jakoś tak inaczej się wszystko robi.
 
Biedna Lenka :( trzymam kciuki za Was!
U nas dziś była położna i Szymek w tydzień przybrał 300g, w sumie po 3,5 tygodnia ma przyrost 800g :) też powiedziała, że jakby się odparzenia pokazały to nie używać sudocremu tylko tormentiol. Nocka super, obudził się o 1 ale zjadł i poszedł spać, potem o 4 ale wtedy m wstawał do pracy więc on ogarnął i pospaliśmy do 7 :) czuję się jak młody bóg dzisiaj :)
powiem wam że odwożąc Martę do przedszkola i ciągnąc Szymka ze sobą to niemal jak trening z Chodakowską, fotelik tylko góra dół non stop a ja mam niestety auto 3drzwiowe i włożyć fotelik na tył to wyczyn. Muszę m poprosić żeby mi wyłączył poduszkę z przodu i będę woziła Szymka obok siebie.
 
Sann masz na myśli nosidełko - fotelik samochodowy? Jak idziemy na spacer to Aleks zdecydowanie lepiej znosi go w foteliku niż gondoli. Pewnie gondola zdrowsza, ale co zrobię?
 
reklama
Do góry