reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lucere,
teraz ma 5, jak wychodzilismy ze szpitala mial 10. Myslalam, ze bedzie lepiej,ale tragedii tez nie ma.

Blerka,
15-2o min sam to dosc dlugo. Moj tyle polezy tylko u mnie na kolanach albo rekach. Na OLX dzis ktos wstawil Caboo, ale cena bez rewelacji. Zawsze mozesz ponegocjowac :-)
 
reklama
Lunera u nas tez jeszcze zoltaczka niestety a maly ma juz 7 tyg i oczka zoltawe. Ok 2 tyg temu bylam w szpitalu z nim na badaniach krwi i moczu i pediatra do oglądała. Wszystkie wyniki ok. Biluribina podwyższona jedynie. Trzeba czekac. Podobno przy kp dluzej sie utrzymuje u niektórych dzieci. Nic nie kazali robić. A w przyszlym tyg szczepienia wypadaja i zastanawiam sie czy to ok przy tej zoltaczce jeszcze.
U nas tez można zapomniec o drzemkach nawet godzinnych ostatnio. Budzi sie co pół godz a nawet i 10 min i cyca szuka. I w ten sposob potrafi przespac i 2 godz ale z cycem w pogotowiu. A tak ladnie spal do poludnia sam.
A i odkrylam ze przy cycaniu nie bardzo chce usypiac- tez nowość -stad te nerwy tez. Wiec na mnie usypia lub w wozku. Dzis testujemy pozycję na brzuszku- nawet sie sprawdza tylko piastke ssie jak tak leży.
 
Ostatnia edycja:
No i mamy ta żółtaczke jeszcze. Ponoć przy KP dłużej sie utrzymuje bo słabiej sie wypłukuje. Nawet do 3go mca. Czekam az pediatra do mnie oddzwoni to sie jeszcze dopytam.

U nas tez żółtaczka... My wychodzilismy z 14, a tydzień temu było 12. W piątek idę do pediatry. Julek ma jeszcze białka podzolcone, bo skórka już lepiej. Także myślę.ze może juz jest niżej. Julek tez juz tak nie śpi non stop. Ale przy piersi nadal zasypia, może nie po 3 minutach ale zasypia zanim się naje. Ja dokarmiam dlatego, a bardzo chciałabym by był tylko na kp.
 
Lunera - to rzeczywiście juz sporo spadła bilirubina. Napewno zejdzie niedługo całkiem.

Kruszka - to typowe że dużo śpi przy zoltaczce.. Budz go ciągle i zaczepiaj podczas jedzenia :-)

A ja w końcu skapitulowalam i dałam młodemu smoczka.. Miałam nadzieję że obejdzie się bez, jakoś nie lubię smoczkow. No ale trudno. Chętnie złapał i się uspokaja ze smokiem.
 
Lucere oj zaczepianie na niego nie działa... Za to odlozenie obok i nie dłużej jak pi minucie upomina się o uwagę.

Szczyt mojego zmęczenia to usniecie w trakcie robienia zakupów spożywczych przez internet.
Wcześniej zdarzyło ki sue usnac opierając się o kolano w trakcie gdy byli u nas znajomi ☺
 
Widze ze o zmeczeniu piszecir ..znajomy mi temat..
Powiem wam ze ja jestem mega zmeczona ale jakby silniejsza.. nie wiem jak to wytlumaczyc.. niby malo spie.. duzk robie w dzien.. a mimo wszystko czuje sie silniejsza niz np z chlopcami jak byli e wieku Emilka i Ali..

My w sobote wyprawiamy spoznione urodzinki Alexa.. wiec jutro pieke biszkop ..

Dzis sprzatalam ich pokoj na tip top.. nie skonczylam bo nie upilnowalam by sprzatali i lego bylo wszedzie.. w biurkach smietnik!

Jutro czeka mnie salon .. biszkopt.. lazienka ale tylko do pekkiego ogarniecia bo sprzatalam dokladnie ostatnio ;) , kuchnia ..pranie znowu..non stop pranie.. prasowanie.. obiad.. i to chyba na tyle na jutro..
Do tego szykowanie chlopcow ze szkoly.. odrbranie ich po... jejku ciagle cos.

Dobrej nocy. Zycze sobie pobudek nie czesciej jak co dwie godziny a bedzie ok.

Wychodzi na to ze im wiecej dzieci tym lepsza organizacja.. zastanawkam sie jak moglam byc zmeczona przy jednym dziecku ?
Oczywiscie nie ujmujac waszemu zmeczeniu bo nie to mam ja mysli... zastanawiam sie czy staje sie robotem i robie wszystko automatycznie czy jak.

Dziewczyny z 2 i wjecej dzieci tez tak macie ?

Dobra zmykam luli..
 
Lucere ja też wymiękłam w postanowieniu, że nie będę młodemu dawać smoczka. Z resztą on nigdy nie chciał, ale po wyprawie na większy spacer dwa dni temu i histerii jaką zrobił w autobusie podałam się i mu kupiłam taki o innym kształcie niż miał i zaakceptował [emoji4] Potrafi to przedłużyć drzemkę jak zaczyna się wybudzać.
A my właśnie się karmimy. Musiałam małego przebrać (dziś już drugi raz) bo wyciekło siku.
Mąż dziś wraca do pracy i się dygam czy dam radę. [emoji33]
Też dziś jestem zmęczona, ale na szczęście nigdy nie miałam tak jak Kruszka. Na kanapie owszem, ale to normalka.
Akuku nie wymieniaj tego wszystkiego bo wpadnę w kompleksy!! Ja ledwo pranie i prasowanie przy jednym dziecku ogarniam i to też na raty.[emoji4]
 
Zuzzi ok postaram sie poprawic :) ja przy jednym dziecku tez nie ogarnelabym 4-ki plus tego co robie jak kolwiek to nie brzmi... mgsleze na wszystko trzeba czasu i pewnego "doswiadczenia"
A powiedz mi jak waga Aleksa dzis ? Bo nie wiek czy nie pisalas czy ja nie doczytalam ?
 
reklama
Zuzzi - mój młody tez nie chciał początkowo i miał odruch wymiotny. Ale też kupiliśmy inny i jest ok.
I też muszę przewijać w nocy bo się przesikuje i spiac na brzuchu ma wszystko z przodu mokre.
Tez właśnie pobudka na karmienie :-)
Powodzenia bez męża! Aż się zdziwisz jak spokojnie dasz rade :-)
 
Do góry