reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lunera, a my leżymy na brzuchu w dzień czasami i nie wiedziałam, że nie wolno. Gratuluję udanego debiutu w szkole! [emoji16] Na prawdę super [emoji4]
 
reklama
Mozna klasc na brzuszku mimo pepka ;) tak samo jak kladziemy sobie dzidziusia na klacie to tez z pepuszkiem. Dobrze zebydzidzius mial body ubrane to nie bedzie chaczyc o nic.
 
blerka - u nas tez kupy z wysilkiem robione niestety, dzis od 8 sie prezyl i stekal i dopiero o 10 wydusil, ale na szczescie jakos specjalnie przy tym nie placze ale widac ze go to meczy
 
Blerka ja daje delicol bo mamy zdiagnozowana tolerancje laktozy. Do tego dicoflor i tez są jazdy co wieczór. Chce wprowadzić sab simplex. Możesz go dawac albo ten espumisan razem z delicolem no delicol to jest enzym laktaza który ma pomoc trawic laktozę z twojego mleka a inne leki typowo kolkowe to esputicon który pomaga pozbyć sie gazow.
A co do high need babies to ja to mam na godzien z Igim. Lekko nie jest ale da się wytrzymać. Tez miała przy nim dola czemu krzyczy od 4 rano do 20 ale to nie my jestesmy winne. Czasem trzeba przeczekać. Kiedys to na pewno minie.
 
Blerka,
No jeśli się meczy z kupa, tonchyba warto mu pomoc. A jak Kopfer mówi, może można oba naraz dawać? Czy lekarz ci inaczej zalecił?

My kiedyś na brzuszek kiedyś jeszcze braliśmy Debridat, na receptę jest. Kupy były sam śluz i brzydki zapach. Ulewanie tez, ale bez chlustania. I regularne darcie na ból brzucha wieczorami. Tylko nie pamietam wieku, ale na pewno 5 m-cy jeszcze nie miał chyba...
 
reklama
Do góry