reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Martuszka no niestety ale swojego pediatry nie polece. Sama bym chetnie zmienila ale nie znam zadnego. Ja chodze zeby sprawdzic co sie fxieje zeby osluchala a leki weryfikuje wedlug siebie.
 
Gratuluję mamusie,

Jestem w szpitalu na wywołanie porodu, rano dostawałam czop i od tej pory żadnego skurczy i nie zapowiada ze rodze dziś, chyba za 3 dni....eh to długie czekanie...

Na ktg waha pomiędzy 0 - 5 % noz kurde! !!

Akuku może masz rację córkę dłużej czeka na wyjście,

No mała wychodź juz...
 
Lakara trzymam kciuki zeby sie rozbujalo &&
Dawaj znać jak postępy [emoji106][emoji8]
Moze cos faktycznie jest z tymi córkami ze takie uparciuchy..
 
Probuje nadrobic i tak jakos czasu brak.

Ancikowa , Niki moj m te di brzucha gada by mala wyszla..ale ma gdzies i jego i moje prośby.
Zreszta ja juz mam dosc pytan jeszcze nie urodzilas ? Albo urodzilas ? Albo tekstow ze tak mowilas ze wczesniej sie urodzi.. bla bla.. jakby ja na to jakis wplyw miala...

Ancikowa haha ja dzis tez w sklepie bylam i chodze jak kaczka.. znajomy mowi "ale fajnie chodzisz jak kaczuszka" i zdziwiony ze dwa dni dk terminu a ja sobie tak po sklepie chodze.. a co mam lezec w domu ?
Jak chodze to nie ttle plecy co krocze mnie boli.. eh

Martuszkaa dziekuje.. ja mam nadzieje ze mala sie w koncu wykluje.. bo serio mam wrazenie ze to nigdy nie nastapi..

Kazdy kolejny dzien mnie doprowadza do szalu..i zawsze jak mala sie slabiej rusza to sie martwie czy cos nie tak.. ehh boje sie juz naprawde o nia ;( chce zeby wyszla cala i zdrowa..

Martuszka ja bym wyeliminowala nabial z mojej diety.. musisz czytac sklad wszystkiego..nawst chleba
.ale wiem ze jest to mozliwe bo duzo mam tak robi. Po czasie bedziesz wiedziala co kupowac. Efekty moga przyjsc dopiero po ok miesiacu. Moze byc tak ze yo wcale nie jest uczulenie na nabil ale lepiej sprobowac. Co do zyrtec to ja bym chyba nie dawala bo sama dieta probowalabym zlikwidowac objawy alergii. Zyrtec podaje sie np jak ktos jest uczulony na pylki trawy itd bo z tym sie nie da walczyc.. a po cotakiego maliszka lekami faszerowac..one usypiaja..
Nie musisz suplementowac wapnia jesli nie jez nabialu dziecku. Choc siebie bym suplementowala..tzn ja tak czy siak sie suplementuje witaminami..bo wapn z mleka jest bardzi slabo echlanialny a jak sie wchlanią to w wiekszosci w tkanke miekka.
Slicznie synus rosnie ;)
A co do diety to moze na gr. Kp na fb sa jakies informacje ? Czesto dziewczhny sie wymieniaja co mozna jesc.. jakiej firmy itf. Zaoszczedza to duzo czasu zeby nie wrtowac kazdego produktu ;)

Suwina heh to czekamy dalej..

Natka nie wiem czemu Ci dali leki na zatrzymanie laktacji one nie sa zbyt dobre i lepiej powoli zatrzymac laktacje odciagajac do iczucia ulgi.
Ciesze sie ze poza tym wszystko w pozadku i ze baby blues was omija! Oby tak dalej.

Kruszka gratuluje! Julek witaj na swiecie!

Lidia ja sie urodzilam w 7 miesiacu ciazy ... moze nie tyle co myslalam ze mala tak szybko wyskoczy co bardziej ze bedzie przed terminem..max do 38 tygodnia...a nie ze ja bede jeszcze przeterminowana..bo 2 dni zostało i jakos nie czuje by miala wczesniej wyksc mimo ze skurcze sa codziennie...

The white one rownie gratuluje !

Magdus tak to jest ze jak dziec sie meczy to nas kupka cieszy ! Ze ladna itd

Lakara trzymam kciuki by szybko poszlo !

Dziewczyny ja mam tak dosc ze najlepiej bym znikla!
Przespalam sie 3 godziny w dzien..

Ala wycjodz blagam bo ja juz ledwo chodze !

Pisza zeby duzo spacerowac by wywolac porod.. ale jak skoro mnie to boli?
Nie mam sily chodzic..sprzatac.. zreszta stwierdzilam ze nie bede sprzatac przed porodem juz.. bo i tak soe zasyfia w coagu chwili ;/ a po co ja mam sie meczyc.. mama z m ogarna jak bede w szpitalu..

Skurcze caly dzien bolesne ale co z tego ? Niech mnie ktos dobije..

Aa i biodro lewe boli jak nie wiem .. spac przez nie w nocy nie moglam bo jakos w srodku mnie bolalo..

Dobra koniec jeczenia na dzis.. dzieci zaraz do spania a ja do wanny jak co dzien.
 
reklama
Do góry