reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ale ja tez tak mam.. Jak chodze to czuje juz duuzy nacisk i cieżko mi chodzić jak "człowiek" bardziej kaczka..
Anciikowa i ja z nogami to bardziej pachwiny i dlatego cieżko, najgorzej z rana albo w nocy na siku.. Ale to juz hoho od dawna mam..
 
reklama
Lakara i jak? U mnie prZed porodem odesZły wody ok. 15. W szpitalu brak jakichkolwiek cZynności skurczowych, to uznali ze o 7 rano następnego dnia podadzą mi kroplowke. Ale nie musieli bo o 1 w nocy rozpoczęły się regularne skurcZe :-).

Nadmieniam ze po ćwiczeniach lokciowo kolanowych od Akuku!
 
Hello dziewczyny, ja nadal niestety w dwupaku,

Wczoraj po 21 zaczęły regularnie skurcz ale co 6-7 min nie tak bolesne i położne stwierdziła że raczej na spokojnie urodze następnego dnia czyli dziś.

Ze skurczami juz pokazuje 60-70 % na ktg, i dziwie ze nie tak bardzo bolesne ale no wiadomo każdy inaczej odczuwa ból.
Właśnie odchodzi mi czop
 
Ostatnia edycja:
Lakara powodzenia, żeby to było dziś :)

Ale dziś się nie wyspałam, mój m był dziś na noc a mój psiak ma od wczoraj biegunkę, dobrze że mamy ogród to wypuszczałam go na pole, ale biedny co 2h skuczał :( biedactwo...

W nocy też miałam skurcze, czuje je ale nie bolą strasznie i moja córcia od rana znów bardzo aktywna i mnie bombarduje, dalej brzuch wysoko :( .. nie zanosi się na poród w tym tyg :(
 
Lucere, dostałam prostaglandyna w czopie, dziś o 11.30 zdejmuja ze mnie czop i na ktg, wtedy zdecyduje co dalej - na porodowke albo dostaje żel 3x dzień.

Paniarka, bunia mój M tez pali naglowo, ale obiecał ze jak urodzi mała przestanie palic, od wczoraj dużo mniej pali, oby mówił prawdę
 
Kruszka,
Gratulacje!!!!!
Jak sie macie? Wszystko dobrze? Mam nadzieje, ze masz wsparcie.

The White One,
Tez gratulacje!

Zuzzi,
Jak dla mnie to ty jestes blisko.

Trzymam kciuki za wywolywane akcje i cc. Juz coraz wiecej mamus po drugiej stronie brzucha :-)

U nas pierwsza noc w domu za nami. Reakcja chlopcow - bezcenna! Za to mlody nie dal mi odpoczac, karmienie co 1h w nocy. W dzien na dluzej zasypia. Mam nadzieje ze niedlugo wyjdziemy na prosto, bo nie spalam od poniedzialku dluzej niz 30 min...
Na szczescie ladnie je i skora powoli dochodzi do siebie.
 
reklama
Lunera blisko to ja jestem wkur.wa bo moja mama dzwoni wypytywać już nie mnie tylko mojego m, a on w pracy siedzi i mu dupe zawraca. Nic się nie dzieje niestety. W nocy coś zabolało przez sen tylko.
Lakara kciuki żeby szybko i w miarę bezboleśnie poszło!&&&&
Dziś śniło mi się, że już urodziłam i następnego dnia miałam brzuch lepszy niż przed ciążą [emoji16] Marzenia [emoji23]
 
Do góry