reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lilija gratulacje! Samek witamy Cię po tej stronie brzuszka! :)

Niki wiem o czym mówisz, mój kilka razy dziennie gada do brzucha "wychodzisz? No wychodź już", a wcześniej ani słowem się do Leona nie odezwał! Do mnie też non stop "no to co? Rodzisz?" "To co, mówisz że jutro rodzisz?" etc :D nie wiem czy wolne od oracy chce czy jak?? :D

Byłam na zakupach, kupiłam w biedronce m.in. Persil do kolorów w super przyzwoitej cenie i jestem tak zachwycona jego zapachem że jeeeeeju! Nie wiem co mi się na końcówkę robi, ale jestem bardzo wrażliwa na zapachy i aż mnie telepie kiedy czuję ładny zapach :D
I to chyba były ostatnie zakupy, bo plecy tak bolały, że myślałam że wybuchną :/

Zuzzi nie odbieraj! Ja odbieram tylko wybrane numery, które wiem że nie będą mnie irytować :D
 
reklama
Amor, Lilija gratulacje!!!

Akuku mam nadzieję że będziesz kolejna :-)

My dziś byliśmy u pediatry z tą wysypką i brzuszkiem, lekarz tylko przytaknął jak powiedziałam że podejrzewam alergię na nabiał, kazał wyłączyć z diety i dał receptę. Dostaliśmy krem na wypryski i lek odczulający i tu mam pytanie, spotkałyście się z kropelkami odczulającymi Zyrtec? Na ulotce jest informacja że lek należy podawać od 2 roku życia, a lekarz przepisal nam zmniejszoną dawkę ale i tak mam obawy czy mogę je podawać.. I oczywiście co? Nutramigen! Od razu zaznaczyłam że nie zamierzam odstawiać dziecka od piersi i nie będę podawać sztucznego, próbował mnie przekonywać że to dla dobra dziecka, żeby wszystkie objawy ustąpiły ale się nie zgodziłam i mam nadzieję że dobrze zrobiłam. Co myślicie?
Pytałam też czy przy odstawieniu nabiału nie powinnam suplementować wapnia i dr uznał że nie ma takiej potrzeby, faktycznie tak jest?? Przepraszam że zasypuję Was pytaniami ale trochę głupieję...

I jeszcze się zważyliśmy 4350g więc chyba dobrze mu na piersi :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze czekam na rozpakowanie
Dzisiaj obudził mnie mega skurcz w łydce ze chodzić nie mogłam bo noga bolała. Ja juz po fryzjerze gotowa do rodzenia :-D coś tam rano bolało ale teraz już nic się nie dzieje.
 
Ja zaczelam brac leki na wstrzymanie laktacji bo mi kazali w szpitalu - no i w nocy dostalam jakis dziwny pokarm po tych lekach co smierdzi jakby... apteka oO no nie wiem taki dziwny zapach... moje F uroslo o 2 rozmiary, masakra jakas.

ogolnie u nas wszystko super :D organizujemy sobie zycie pod MM, jestem na lekach przeciwbolowych, Mała przekochana, Mąż pomaga - w nocy przewija i wstaje zeby mi podac mleko :) Do tego dzisiaj 2 noc byla w domku i mala sie obudzila tylko 2 razy. No zyc nie umierac!

Baby Blues omija nas szeroko :-D
 
reklama
Do góry