reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lilija horror przeżyłas...a M tez się przestraszył? Byłam kiedyś w lesie w trakcie burzy. Myślałam, że to koniec mojego życia. Płakałam jak dziecko.
 
reklama
Kruszka , tak bał się, bo słyszał łamane drzewa. U nas jest tak, że las jest oddalony od osiedla ok. 800 metrów. Pomiędzy sa pola rolne. Mówił że bał się w lesie, na polu już mniej ale widział połamane drzewa.
 
Lilija ja mam na 21.08
Nie minal ale ja przez te skyrcze czuje sie mega przeterminowana... no i fakt ze emil rodzony w 38 tyg.. myslalam ze teraz bedzie 38 tydz max.. a tu co ? 39 tydzien juz...

Lilija ojej ! Co za pogoda. Dobrze ze m wrocil caly i zdrowy..nie dxiwie sie ze plakalas.. ja tez pewnie bym tak zareagowala!
 
Jej ale się dzieje porody, jakieś straszne burze. U nas cisza i spokój, prawie cały dzień nad jeziorem byliśmy córa się wyszalała a ja jeszcze trochę słońca załapałam żeby nie być bladziochem.

Gratulacje dla mamusiek :-) czekamy na kolejne :p
 
Ja tez mam gorsze i lepsze dni. Czasem mnie najda takie glupie mysli na co to bylo. Po co chcialam miec drugie dziecko itp. Czasem ciezko te glupie mysli wybic z glowy...
Baby blues czaji sie i czaji jednak mam nadzieje ze jednak mnie ominie.
Najgorsze z tego wszystkiego jest zmeczenie wynikajace z malej ilosci snu. Nie moge polezec sobie w wyrku z mlodym z rana bo corcia trzeba tez sie zajac.

Pierwsze tygodnie wcale nie sa cukierkowe...
 
Dzieki za gratulacje! :) naprawde jak mi wczesniej mowili, ze porod moze byc pozytywnym przezyciem to nie wierzylam a tu prosze :D

mam tylko mini naciecie w kierunku odbytu :)

no mimalnie nacpal mnie ten dolargan w kroplowce ale podali go w takim momencie, ze do momentu pelnego rozwarcia bylam juz przytomna :D
 
Ampr daj znac jak chcesz wyciagac ! Ja sobie chyba cesarskie ciecie zrobie sama haha

Natka ja mleko dostalam w 5 dobie. Zycze by Tobie sie szyncoej pojawil. Doatawiaj mala to sie ruszy ;)

Magdus Ty juz zawsze bedziesz najwazniejsza dla corci i niezaleznie jak karmisz corcoa Cie bedzie kochac najbardziej na swiecie. Nie obwiniaj sie. Nie zamartwiaj. Ciesz sie mavierzynstwem ;)

Ja spalam od 11.30 do 15 i teraz juz znowu padam na pysk wiec zmykam spac z nadzieja ze organizm zbiera sily i w koncu urodze.
 
reklama
Evelinkua - gratulacje!

Dziewczyny, a nie jest trochę tak że same się nakręcamy? Nawet pisząc o tym i ustawiając daty kiedy chcemy urodzić?
Ostatnio stwierdziłam że czas odpuścić (także czytanie forum bo za bardzo mnie nakrecalo) i wykorzystuje max czas bo po porodzie juz go tyle nie będzie :-)

Bunia - ja juz nic nie czuje :-) czekam na wywołanie i juz. Jak się zdarzy wcześniej to super :-)

Magdus - jeśli chcesz karmić piersią to zawalcz. Jesteś w stanie! Tak uważam. Ale tak jak pisze panikara - sposób karmienia czy porodu nie jest wyznacznikiem bycia dobra czy zła matka. Jesteś najlepsza taka jaka jesteś.

Natka - mówią że mleko jest w głowie a nie w piersiach :-)
Polecam blog hafija :-)
 
Do góry