reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Magdus przestan! Ja tez nie karmie i co i nic nie czuje się przez to gorsza. Próbowałam nie wyszlo i trudno..nie wracam do tematu..jestes najlepsza mama jaką mogla miec Liweczka!
 
Magdus nie gadaj głupot! Czasami się nie udaje karmić piersią i nie powinnaś mieć do siebie o to pretensji. Tak bywa i koniec. Pogadaj z m i poproś o większe wsparcie duchowe i przy małej. Powiedz może, że doceniasz to co robi, ale jest Ci ciężej niż się spodziewałaś i potrzebujesz więcej. W rozmowie zadbaj o to by go nie krytykować żeby się nie zniechęcił. Podkreśl, że jego pomoc jest niezastąpiona itp. Trzymam kciuki za poprawę [emoji8]&&&&
Bunia pakuj torbę szalona![emoji4]
 
Dziewczyny proszę o kciuki. Nic sie nie dzieje. Ucichło wszystko...;( a tak sie pięknie zapowiadało.

Akuku co my robimy zle, ze jeszcze nie urodziliśmy???

Idę podłogę myć...
 
Hej,
Evelinkua!!!! Gratulacje potrojne!!!!! Strasznie sie ciesze, ze z maluchami wszystko ok. Teraz ty tez musisz dojsc do siebie, trzymamy kciuki!

Magdus, nie daj sie blusowi! To dopiero poczatki, zaraz wszystko sie ulozy i zlapiecie rytm. I wywalaja z siebie frustracje, nic w tym zlego nie ma.

Amor, jutro rodzimy!!! Takze sie przygotuj, bo byla umowa i zamierzam jej dotrzymac!

Ja dzis mialam nerwowy dzien, do poludnia w szpitalu na IP, a potem jeszcze czekanie w domu az sie zwolni miejsce na patologii. Ale teraz juz mnie przyjma i jutro bedziemy wywolywac. Wiec caly dzien w napieciu. Jeszcze rano wyszly wody na granicy, wiec na pewno nie mozemy juz czekac.
A skurcze sa tylko nie za czeste jeszcze. Ale bola. Wiec moze jeszcze samo sie zacznie.

Kruszka, jutro bede miala wiecej okazji wiec podpytam o to lezenie na brzuchu po cc.
 
Amor kciuki :)

Po wysprzątanej prawie całej chałupce wiem, że szkoda się męczyć jeśli chce się tak wywołać poród, bo to nic nie daje a tylko potem boli kręgosłup.
 
Natka gratuluje!!! I też chcę taki poród jak Ty :-)

Ewelinka dla Was potrójne gratulacje, trzymam kciuki za szybki powrót do formy!

Madzia trzymaj się dzielnie, jesteś najlepszą mamą dla swojej córeczki!!!
 
Ewelina, gratulacje!
Ja też spędzam dzień na karmieniu i lulaniu. Wczoraj mieliśmy atrakcję, byliśmy w sklepie na zakupach. Nawet przeżyłam przewijanie w pokoju dla matek, ale na publiczne karmienie się nie odważyłam. Ja mam dużo pokarmu, ale tak mam zmaltretowane sutki, że wręcz boję się karmić... W czwartek była położna, ściągnęła szwy i jest dużo lepiej, mogę siedzieć, ale z kolei przez pogodę rana się syfi i różne dziwne maści mam stosować. A młoda w 4 dni skoczyła z wagi 3260 na 3600... Mam ją niby co 2,5-3h karmić, ale jest w stanie wytrzymać na dnia max 2 godziny. Na szczęście mój R. jest dużą pomocą, w nocy przewija, nosi małą, odgrzewa obiadki od mojej mamy:p a ogólnie z moim dzieckiem problem jest taki , że jest histeryczką i przy przewijaniu drze się jakby ją ze skóry obdzierali...
Przepraszam że tak bez ładu i składu. I prosi się wszystkie chętne o rodzenie!
 
reklama
Amor nie mam pojecia ! Ja mam dosc ciazy ..dosc wszystkiego...staram sobie wmawiac ze to oatatnie dni i ze jeszcze mi sie zateskni wiec powinnam sie delektowac kazdym dniem..ale nie potrafie

Lidia mi nic nie pomaga wywolac porodu wiec odpuscilam wszystko..

Mowilam ze mam dosc ? Dzis naprawde jakby mnie walec przejechal !
Bigdy wiecej ciazy ! W moim przypadku...
 
Do góry