reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Evelinka gratulacje !!! Duzo zdrówka dla całej czwórki i odpoczywaj [emoji8][emoji8]

Amor jupi jupi hehe czyli cos sie dzieje :)
 
reklama
Mowię mojemu wlasnie ze musze jutro torbę spakować do szpitala.. Bo mnie czwartek zastanie.. (Chociaż powiem wam ze listę mam spisana co ma sie znaleźć tylko wrzucić do torby i odhaczać pokolei.. ) A on to jeszcze tego nie zrobiłaś??? A potem wszystko na szybko bedzie itd itp.. Eh :D
 
Czesc robaczki :*
Akuku dawaj dawaj bo Cie wrzesien zastanie :D
Natka, Ewelinka gratuluje! !!
Ja mam straszny kryzys . Pewnie wkrada sie baby blues. Przewijanie, karmienie, lulanie. Ustawianie calego dnia pod mala... boze wyrodna i niewdzieczna matka :( nie karmie piersia, najpierw nie mialam pokarmu a teraz juz dalam sobie spokoj. Jestem zmeczona? Mok twierdzi ze mi pomaga ale ja w ogole jego pomocy nie odczuwam :(
 
Bunia to Ty jeszcze torby nie spakowalas ? Kibito! Hahaha.

A ja wlasnie kupilam buty dla Ali ..jak juz bedzie chodzic..ale przeceny w clarksie byly i z £32 na £5 byly przecrnione..wiec wzielam dwie pary rozmiar 4, 5 i 5, 5.. chpc pewnie i tak bede musiala 3 kupic ..


Dziewczyny chce mi sie plakac juz ! Niech mi ktos pomoze zakonczyc ta ciaze ! Pliiiiiiis.
 
Akuku biedna jesteś, nie zazdroszczę szczerze tych skurczy i tylko trzeba się zastanawiać czy to już..

Mnie męczy ta nie pewność że nic.. żadnych skurczy, brzuch w ogóle nie opadł, nic mi z rąk nie leci :) tylko na wieczór trochę mi puchną stopy i skurcze łydek w nocy.. jak by to nie miały być ostatnie 10dni ciąży..

Bunia Ty jeszcze torby nie spakowałaś, ja już chyba ze 3 razy sprawdzałam czy mam wszystko :)
 
Brawo Evelinkua!!![emoji4] Gratulacje! Całusy dla trojaczków i duuużo zdrowia dla Ciebie! [emoji8][emoji8][emoji8]
Amor kciuki żeby to było to & & & &
Aleks dziś jak na niego bardzo mało się rusza, ale liczyłam ruchy i jest 10 w ciągu godziny a dokładniej 10 minut. Ale to jak już go szarpałam porządnie no i nie wiem ile wcześniej się nie ruszał. Jak na oko spokojnie ze 3 h bo najpierw sprzątałam a później spałam.
 
reklama
Magdus nie daj się! Ja też paskudnie wspominam pierwszy okres po porodzie, ciężko jest, ale.to mija. Wy się dostosujecie, Liwia się dostosuje. Teraz uczycie się swojej rodziny na nowo. Nie jesteś wyrodna bo kp czy rodzaj porodu nie jest tego wyznacznikiem i nawet nie daj sobie tego wmówić.
Akuku to prawda że co z tego że masz szybkie porody jak zaczynają się one miesiąc wcześniej, współczuję Ci strasznie.
Ja dziś byłam z Martą i m w dream parku w ochabach. Fajnie dzień zleciał i córka zachwycona. Szkoda mi jej bo nie byliśmy w tym roku na wczasach ze względu na mój stan i chociaż trochę się rozerwała. A ja mogę mieć satysfakcję że w 9 mcu w taki upał mogę jeszcze z nią spędzić aktywnie dzień.
 
Do góry