reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Obudzial sie przed 6, nie chciala spac chociaz jej mowilam ze jest jeszcze noc, szczegolnie ze u nas ciemno o tej godzinie jeszcze. Widac ze spac jej sie chcialo bardzo ale za chiny nie chciala sprobowac zasnac. Chciala zebym jej puscila bajki na ipadzie. Tlumaczylam jej ze w nocy sie spi a nie oglada bajki. W koncu enek wzial mlodego do innego pokoju. Ona zostala ze mna w naszym lozku i troche sie uspokoila. Polezala spokojnie do ok 7.30 i dopiero wtedy wlaczylam jej bajki zebym mogla jeszcze troche polezec w spokoju.

No i generalnie miala slaba noc. Musialam do niej wstawac chyba ze 3 razy. Tak wiec sen byl mi dzisiaj obcy...
 
reklama
Newsy od evelinki!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Heja nie mam połączenia z netem wiec nie mogę pisać na forum wczoraj urodziły się trojaczki cała trojak w dobrej kondycji ja niestety sporo gozej druga doba na intensywnej terapi jeżdzę troszkę z łóżkiem do maluchów ale na niewiele mam siły przekaz dziewczyna jeśli możesz pozdraw Ewelinka
 
Super, że trojaczki już na świecie! :) Oby evelinka i maluchy doszły szybko do siebie :)

Córcia mnie dziś bombarduje od rana.. może być że płynie w dół? :) Oby to nie było tylko kopanie mamusi, ale i przemieszczanie się ku wyjściu :)
 
Zuzagk widze ze my "rodzimy" razem hehe... te same bole okresowe mam od nocy juz.. skurcze znikly..tzn sa ale nawet ich nie licze bo malo efektywne ktd.

Kruszka nie pomoge z hemoroidem bo sama nigdy nie mialam..

Lilija to oby ten jutrzrjszy termin byl prawidlowy u Ciebie !

Mowia ze moze byc dziecie spokojne jak i ruchliwe przed porodem.. moja mala ma dni ze lekko sie przeciaga i mam nadzieje ze to juz..ale niestety ja juz na zadne symptomy..

Cinamona corcia napewno przyzwyczai sie do nowej sytuacji. Postaraj sie ja duzo chwalic i upewniac ze jest bardzo wazna i niezastapiona.

Niki w uk wywoluja 12 dni po.. czyli ja jeszcze i 19 dni w ciazy moge chodzic.. plus chyba 2 -3 dni wywolywania.. ale ja mam nadzieję ze zacznie sie samo jak przy chlopcach..
 
Ewelina gratulacje mamusko :-). Bravo dla waszej czwórki! Trzymam kciuki za sZybkie dojście do.siebie :-).

Akuku, przerylam internet i tam w większości piszą, że dziecko przed samym porodem się uspokaja. Ale słyszałam różne opinie. Stąd ciekawa jestem jak u naszych dziewczyn.

Amor , nogi to jest nadzieja, w prawdzie czop może odchodzić nawet 2 tygodnie przed porodem, ale też kilka godzin. A skoro dodatkowo podbrzusze boli to tylko się ciesZyć, bo jest podwójna szansa na szybkie rozwiazanie.

Ja mam termin jutro A czop mi nie zaczął odchodzić. Czytałam jednak że wcale nie musi więc luz.
 
Brawo,Natka, kolejny szybki poród.
U mnie Kaja bardzo dużo się ruszała dzień przed porodem, chyba przez 3 godziny non stop przewracała się, potem przerwa i znowu.

My dzisiaj znów dzień na karmieniu spędzamy,tzn. zasnęła ma dłużej, jak jaś zasnęłam z nią. W nocy spytaliśmy znów razem, bo u mnie chyba zmęczenie dało się we znaki i zasnęłam, jak tylko zaczęłam karmić. Wczoraj za to byłam trochę zła na mojego, bo zgodziłam się, żeby poszedł na 1 piwo z kolegami i mówił, że wróci o 21:30,a okazało się, że dzwonię o 22,a on nadal tam jest i jeszcze wcale nie tylko, kolegami, a z chórem, gdzie opowiada, że mu się jakaś koleżanka podoba. Byłam zła, że on tak bardzo chciał dziecko,a teraz to ja z nią ciągle siedzę,a on często przychodzi, jak mała już śpi. W końcu stwierdziłam, że w takim razie ja zrobię sobie przejażdżkę-test, czy już mogę jeździć rowerem. Odciągnęłam trochę pokarmu i pojechałam na pół godziny. Jak się okazało, Kaja nawet się nie obudziła. Muszę częściej go z nią zostawiać. Komfortu jazdy na rowerze jeszcze nie ma, ale da się jechać.
Dzisiaj może za to pójdę na długi spacer z wózkiem 4km, do koleżanki na działkę. W. znów ma weekendową pracę, wraca jutro.
 
reklama
Niki no taka prawda ja mu mówiłam ze po drinku to sobie moze w domu czekać na wieści.. To ze oo po jednym to on pijany nie jest.. No to jak do ściany ale mu to powtarzam cały czas wiec pewnie będę rodzic sama..

Lidia spokojna rozmowa to tez juz duży krok na przód.. Pomału małymi krokami mam nadzieje ze dojdziecie do porozumienia..

Lucere to w czwartek zaczyna sie "nasz czas".. Ja cos czuje ze sb/ndz sie skończy..

Kruszka a kto ma sile sie schylać.. Gorzej jak zaraz drugi raz wypadnie cos to nerwa mozna dostać :) ja jak gotuje i kroje cos to zawsze nóż przynajmniej raz mi spadnie i stopni uciekam Eh..
Jak oczyszczona atmosfera to ciesze sie oby do przodu :)

Akuku no faktycznie tak z tymi skurczami moze byc ze męczą i męczą i nie wiadomo kiedy to te.. Jeju tego ci nie życzę, mam nadzieje ze sie zacznie lada chwila - lada dzien :) i wkoncu ujrzymy Ale :)

Zuza moj wczoraj był mega aktywny jak juz mozna powiedzieć dawno nie był.. Sie wiercił i nogi rozciągał.. A na wieczór jak leżałam juz to mi sprezentował z cztery mega kopniaki w lewe żebro, a myślałam ze nie zdarzy do czwartku z takimi wybrykami..

Co do grupy na fb to sama nie wiem, tu mamy watki pozakładane i wiadomo co gdzie jest, po za tym zamknięty wątek tez mamy..

Pisalyscie wielkosciowo.. Eh wielkosciowo to moje dziecko chyba z 3 tyg powinno juz na świecie byc :p
 
Do góry