reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

akuku, zawsze mozzeszz nasciemniac,ze boli cie mocno i wtedy najprawdopodobniej sprawdzza.

dzien dobry paniom :-)

ja dzis odbebnilam wizyzte u gp i o dziwo lekarka po wypisaniu historii rodziny i tego,ze mam nowotworowe komorki na szyzjce stwierdila,ze juzz czas wyslac mnei na badania genetyczne (po 10 atach w uk) no czas najwyzszy :-D
polozna za tydzien, papierki wypelnione i swiadectwo juz mam, w poneidizalek podada mi date usg w szpitalu, badanie krwi w piatek za tydzzien (juz nie beda robic toxo, ani cytomegalii, royckzi, bo to maialm robione i wyslo ze przeszlam, wiec tylko weneryczne (tez mam wyniki sprzed 5miesiecy) i krew podstawowa)
takze formalnosci odhaczone.

no i poszlam po stanik dzis nowy, bo juz mi cycochy wylewaja sie i brafitterki o 2 rozmiry miseczki w gore daly stanik.... krowa mleczna jak boga kocham.:szok:
 
reklama
Akuku - ja zawsze marzyłam o kaloryferze na brzuchu i sobie go w tym roku wytrenowałam.. i tak się wkręciłam też przy okazji w bieganie ( zawsze uważałam, ze to nie dla mnie). W sierpniu ważyłam jakoś 49 kilo.... i czułam się fenomenalnie! Później trochę odpuściłam. W listopadzie 52-53 :p ( "trochę" odpuściłam ;)

apropopo bliźniaków to moja Gin wczoraj tak patrzy na monitor patrzy i nagle tak sobie pod nosem "o kuźwa. dwa? a nieee.... wydawało mi się " :p
 
Kasietta ubytek po 6ciu latach i akurat teraz! To sobie termin wybrał. Mam nadzieję że ósemka odpuści.

Akuku może warto jechać i naściemniać, że brzuch boli itd i może zrobią.

Anney a co! Cycuchy przestawiają się na nową funkcję!

A ja dziś ponad pół dnia nad kibelkiem spędziłam :( co chwilę rzyganko.... byle do 13tc!
 
Czy jak korzystacie z aplikacji też nie widzicie suwaczków?! Strasznie mnie to irytuje, nie mam siły odpalać lapka i nie widzę na jakim etapie ciąży jesteście. ....
 
Loveboiled hmm to chyba lepiej zrobic w pozniejszy etapie za 100 ;)

A teraz by pojechac i nasciemniac ale ja tak nie potrafię wiec pewnie bede czekac do scana w 12 tc ;/
 
reklama
Loveboiled hmm to chyba lepiej zrobic w pozniejszy etapie za 100 ;)

A teraz by pojechac i nasciemniac ale ja tak nie potrafię wiec pewnie bede czekac do scana w 12 tc ;/

Do 12 tygodnia bez scanu ? Ojejku masz cierpliwość :) ja jutro zaczynam 8 tydzień i już podejrzalam fasolke 2 razy. Ale ja raz poronilam i tylko podgladniecie daje mi spokój ducha. A spokój ducha jest bezcenny, tanio nie jest niestety.
 
Do góry