reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Aaga84 z tymi mdlosciami tez tak mam ostatnio, na poczatku cały czas czulam ze w ciąży jestem bo non stop mdłości i wymioty a teraz w ciągu dnia zdarzy mi się ze zapomnę ze w ciąży jestem hehe bo raz lepiej a raz gorzej się czuję, ale tym akurat się cieszę ze juz ustępują
 
reklama
Ja też z terminem mam rozbieżność po prostu nie mam cylki 28 dniowych a oni przy braniu pod uwagę termin z OM przyjmują cykle 28 dniowe. I tak z OM wyliczyła mi położna termin na 27 lipca a z USG mam na 2 sierpnia i tego się trzymam. A to też różnica jak by nie było 6 dni.
 
No to po badankach jestem. Zgięcie łokcia mnie nawala, a glukoza okazała się zadziwiająco dobra:)
Niestety od mniej wiecej Sylwestra bolała mnie ósemka (już 2 lata temu miałam z nią problem, zrobił się ropień, bo nie ma miejsca na wyrżnięcie się), no i znowu powtórka z rozrywki:/ ropień jest znowu, a dentystka nie chce przecinać, bo takie rzeczy powinno się między 4 a 6 miesiącem załatwiać. Coś tam wymyśliła i oby dało radę, bo inaczej antybiotyk wejdzie... Dodatkowo na luty się umówiłyśmy na robotę jednego ubytku. Pierwszy raz od 6 lat dziura:p
 
Ostatnia edycja:
Ja jak po powrocie z Sylwestra zobaczyłam 64,7 przy mojej normalnej wadze 62 (wzrost 170), to stwierdziłam, że jednak trzeba się trochę pilnować. Problem w tym, że jestem przyzwyczajona jeść to, na co mam ochotę (tzn. raczej zdrowe i smaczne jedzenie) i wagę regulować sportem. Czytałam, że dla osób, które przed ciążą intensywnie ćwiczyły, początek ciąży to powinno być raczej ograniczenie kalorii, a nie zwiększenie, ale to nie jest takie proste. Teraz skoro nie mogę za mocno, to staram się chociaż możliwie często trochę poćwiczyć, nawet dzisiaj rano przed pracą poszłam na trening na godzinkę.

Co do badań, to ja jestem za jak największą ich liczbą, jeżeli dostajemy za darmo skierowanie. Chociaż mój mąż oddaje regularnie krew (czyli jest ona badania), to jednak zrobiłam HIV na wszelki wypadek. Niby nie jest się tak łatwo zarazić, ale jednak lepiej sprawdzić. Znajomy zakaził się żółtaczką u fryzjera, nigdy nic nie wiadomo.
 
Kurde nie wytrzymam chyba do tego usg w 12 tc.. ehh moge jechac na ip i poprosic o usg ? Tylko co mowic czemu ? Moze poprostu ze sie stresuje czy wszystko ok ?? Eh
 
Akuku - ale coś się dzieje? czy po prostu ciekawość? Pojedź, spróbuj...

Dzięki za ciepłe słowa!
Trzymam kciuki za kolejne wizytujące... :)
 
akuku a w jakim miescie dokladnie mieszkasz? to pomoge ci wyszukac czy napewno nie ma usg zadnego. albo wejdz nawet na strone lokalnego szpitala i poczytaj czy prywatnie nie robia tez czasem.
 
Blerka nic sie nie dzieje ciekawosc ! Szczegolnie o to czy moze jednak blizniaki hehe :) nie wiem czy mnie w uk tak o przyjma ..tymbardziej ze t 4 ciaza. I wszystkie bezproblemowe.
 
co do wagi to ja prawie trzy kilo do przodu. od jutra wracam do ćwiczeń. Ktoś, chyba Beata, pytał o efekty z Chodakowską - efekty są i to fajne, chociaż mnie ona niemiłosiernie wkurza i się przerzuciłam na Mel B :p no i biegałam... Startowałam z wagą 53 kilo przy 169 wzrostu. ale miałam piękne, w bólu i sałatkach wytrenowane mięśnie... a teraz :( no ale cóż "czego się nie robi". Jak się zrobi trochę cieplej to wracam na basen i może zacznę nordic walking. Ktoś praktykuje?
 
reklama
Loveboiled mieszkam w Inverness

Blerka z taka waga to mi by sie cwiczyc nie chcialo ;) hyhy

Ja cwiczylam tez z chodakowska i mnie ona wlasnie uspokaja..ja zadychama a ona taka spokojna..mowilam sobie ze tez kiedys tak bede ;) po porodzie wroce do ewki na pewno ;)
Kupilam sobie killa jej plyt jedna przyszla po swietach bo mialam teraz zaczac cwiczyc hyhyhy a tu bobas ;)
 
Do góry