reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Kochane dziękuje za slowa wsparcia! Na Was zawsze można liczyć. Moj M. jest po mojej stronie i teraz mi go żal bo to jego rodzice a biedny musi to przezywać. On nie jest winny ze ma takich rodziców. Powiedział teściowi wszystko co mu na sercu leżało, ale niesadze by ten człowiek cokolwiek zrozumiał. On ciagle pijany jest i twierdzi, ze jest trzeźwy. Nic do niego nie dociera a winę za wszystko składa na mnie. Eh... Ja nie chce zeby przyjeżdzali i nawet powiedzieli, ze już nie przyjadą... Ale czy tak będzie? Nie wiem. Najgorsze ze oni gadają o mnie i o moim straszne rzeczy reszcie rodziny. Ogólnie w ich oczach jestem nienormalna bo wszystkie fakty zostały przekręcone. Np. Ja zakazałem całować w usta a oni całej rodzinie powiedzieli, ze ja dziadka nie pozwalam dziecka dotykać!

Akuku rodzisz?
 
reklama
Amor,

w ogole sie nimi nie przejmuj. Przeciez i tak nie lubisz z nimi spedzac czasu, a tak nie beda ci palic przy dzieciakach etc.
A jak nie widza, co traca szanujac wasze zdanie i zasady w waszym domu, to tym bardziej nie ma nad czym plakac. Mniej stresu bedziesz miala. Moga sobie myslec co chca, a dla ciebie dobro twoich dzieci jest wazniejsze, to chyba naturalne, ze chcesz ich chronic.

Rozumiem, ze skoro m z nim na ten temat rozmawial, to znaczy, ze jemu tez przeszkadza takie podejscie. Komentarz o nastawianiu dzieci przeciwko nim jest bardzo niedojrzaly. Ciekawa jestem jaki babcia ma sposob na kontrole tego co mowi 3letnie dziecko i co czuje jego maly nosek :-) swoja droga bardzo zabawne, ze ja to zabolalo prawda.

Mnie kiedys bardzo rozbawilo, jak moj tata poczul sie urazony, kiedy jeden z chlopcow powiedzial, ze dziadek caly dzien ogladal swoje bajki w tv a im wlaczyl tylko na chwile, hahaha. Dla niego to byla duza roznica, bo my przy dzieciakach nie ogladamy tv, wlaczamy tylko jak im cos chcemy puscic. A dzieci nic nie wymyslaja, tylko rejestruja nasze zachowania.

Evelinkua,
przykro jest slyszec takie finaly historii rodzinnych, ale pewnie tak wam lepiej i nie ma co sie zmuszac na sile. Masz 100% racje, trzeba szanowac wlasne zasady i nic na sile. Nie zyjemy dla przyjemnosci tesciow.
 
dziewczyny, dzisiaj pojawil mi sie sluz na wkladce ze sladami krwi. nie moge tego nazwac krwawieniem bo ten krwi bylo tak malo, ze to bylo vardziej zarozowione niz czerwone. trzymajcie kciuki zeby cos die ruszylo wreszcie! :))))
 
Amor niestety nie rodze haha.
Z tesciami wspolczuje.. ale to ich problem a nie wasz ;)
Ja np nie mam przeciwko jak dzieci daja buzi w usta..pewnie dla tego ze wcale nie sa chetni haha.
Poza tym jakby mi mama ziala alko..to pewnie tez bym cos powiedziala.. ona pali fajki i ja i tak ledwo to znosze.
Nie przejmjj sie ..myslcie o swojej rodzinie jako Ty m i dzieci. Reszta sie musi dostosowac do was :)
 
reklama
lunera, mam nadzieje. poki co to wygladalo tak jakby on moze mial w planie sie odkleic. ale wiadomo, ze od odpadniecia czopa moze minac 3636833 lat zanim sie urodzi. bardziej mnie orzekonuja skurcze i bol wlasciwie wszystkiego.
 
Do góry