reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Magda marzenia sie spelniaja heh teraz juz wiem ze urodze po terminie, bo mi tak napisalas hehe. Gratulacje dla was dziewczyny
 
Panikara nie chcialabym jej w domu urodzic.. ale tez sie troszke tego obawiam.. ze zaczna sie poprostu parte i tyle.

Zuzagk hm maja jakis zapach ? Poloz sie i jak dalej bedzie mokro tzn ze wody.
Jak masz to od wczoraj to lepiej sprawdzic.

Ancikowa moj m tez ma opory i mowi ze to czysto wywolawcze..ale tez juz nie chce.. tak wiec nie bede sie i jego zmusza bo nic to nie daje.

Ancikowa ja mam wlasnie taki nacisk na odbyt i psioche.. skurcze i bole.. meczace to. I tak od miesiaca wiec mam nadzieje ze to moje ostatnir dni hehe.

Anney a to nawet nie wiedzialam ze w soboty nie przychodza.

Mi sie wydaje ze facevi sie boja zrobic krzywde dziecku..w koncu glowka juz nisko.. a oni sie boja i tyle.

Magdus gratuluje ! Piekna data ! Waga Liwci piekna ! Witaj Liwio!

Anney super ze z Lea wszystko ok ;) ijak ladnie rosnie ;)

Jejku jak ja sie zle czuje.. taka przybita jestem od kilku dni ;(

Dzis jeszcze zaczely bolec ramiona szyja i plecy eh.

Niech mnie ktos dobije !
 
reklama
Do góry