reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lilija myślę, że głupio mu powiedzieć wprost, że go odrzuca ode mnie i nie chce mi sprawić przykrości dlatego robi głupią nadzieję. To w ogóle dziwne, bo jemu brzuch rośnie proporcjonalnie do mojego, a mimo to ja jakoś mam ochotę na seks z nim :D
 
reklama
Ewelinka12 kciuki & & & & [emoji4]
Magdus powodzenia![emoji16]
Evelinkua oby się uspokoiło & & & &
Anciikowa mój też od dawna odmawia, bo ma jakąś blokadę i się boi. Też przez to czuję się aseksualna i brzydka. Twój też pewnie się boi. Nie wmawiaj sobie, że jesteś dla niego odpychająca.
Moje bóle brzucha już przeszły. Upał masakryczny, cała płynę. U nas 36'C [emoji29]
 
Ancikowa bo może cie nie chce zranic a kochac sie z toba nie chce bo go odtzuca bo jest wlasnie tym typem faceta ktory nie lubi kochac sie z kobieta w ciazy
 
Lilija myślę że o to właśnie się rozchodzi...i choćbym nie wiem jak sobie to tłumaczyła to jednak jakoś mi tak przykro bo nie mam wpływu na rosnący brzuch, mógł mi go nie robić no...ale już niedługo. Mam tylko nadzieję, że po ciąży wszystko wróci do normy!
 
reklama
Do góry