reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

anciikowa Twój jest głupi bo Ty jesteś przepiękna ! może ma blokadę i przejdzie mu po porodzie.
zazgk ja jeżdżę ale daleko się nie zapędzam, jedynie po okolicy. Jak mam jechać dalej to m prowadzi
Magduś &&& wreszcie się doczekasz :)
Lucalew to jest chore z tym szpitalem, najgorsze takie leżenie bez sensu :(
Akuku obym nie miała racji, ale nie zdziwię się jeszcze jak Ty w domu urodzisz Alę :)
 
reklama
Anney mnie jak Franek nie budził to nie wyrabialam na zakrętach by sprawdzić czy oddycha. Kiedyś jak w nocy spał ciurkiem 6h to omal zawału nie dostałam a jak wpadłam do pokoju to obmacalam z każdej strony czy dycha....

Ja jeżdżę cały czas. W pierwszej ciąży tez jeździłam. Zakupy, dziecko odebrać, badania itp. kto mnie wyreczy ☺

Zuzzi i mnie dziś brzuch z plecami boli. Wzięłam nospe, może przejdzie. Przez całą ciążę nie wzięłam ani jednej tabsy a to juz druga w ciągu trzech dni :/
 
Czesc laski!

Magducha jea! Kciuki za was

Ewelinka najwyzsza pora,oby szybko poszlo

Lucynka szkoda ze blizej nie mieszkamy ,przynioslabym ci wiatrak

Ancikiwa niektorzy faceci tak maja i niby to normalne. Wiem ze ci przykro ale po urodzeniu pewnie wroci wszystko do normy. Tylo teraz pytanie czy ty jestes w stanie to zrozumiec czy bedziesz miala zal.

Zuzagk jeslu chcesz rodzix tej nocy to trzymam kciuki,oby sie sprawdzilo.

Mi sie lekko chce wymiotowac ale nie wiem czy cos sie rusza czy to od nalesnikow mojego kochanego bo robil dzis pierwszy raz heh, pyszne byly!

Akuku u mnie bylo tak samo, ciasno i moze dlatego mnie teraz piecze.

A co u blerki? Nic nie melduje jak malu leo
 
Siedze przy balkonie, zawiewa mi firanki na talerz i tak mysle, ze chyba w taki upal to malemu lepiej w srodku niz na zewnatrz...
Wspolczuje wam dziewczyny teraz karmienia, to mozna poplynac :-(

Magdus,
&&&&& sa i 8.8 jest!

Zuza, moze to i juz?

Ja teraz nie jezdze bo jeden sam tylko mamy, ale wczesniej nie jezdzilam do konca. Nie przepadam za prowadzeniem w Wawie, tym bardziej za parkowaniem. A teraz jeszcze trzeba szerokie miejsce zeby w ogole wyjsc z samochodu, hahaha.
Za duzy stres, wszyscy wrzeszcza albo gorzej. Do szpitala mam 10 min tramwajem, do gina 15, wiec luz.
 
Panikara dziękuję Ci, kochana jesteś :* niestety mój mąż chyba uważa inaczej

Kurcze kłują mnie jajniki chyba ale coraz bardziej dotkliwie :/ chyba powoli się szyjka rusza...do tego naciska mi na odbyt mam cały czas uczucie jakby to była 2...no i krzyże..do tego twardnienie brzucha...no bajka! Zapomniałam jak to jest przy końcu ciąży...

Zuza może się zaczyna? :) trzymam kciuki żeby tak było! :)

Lilija potrafiłabym zrozumieć bardziej gdyby nie pociskał kitów, że ma na mnie ochotę, że "dzisiaj będzie seks"
 
Zuza tak zrob. Nie bez powodu jak odchodza wody to kaŻA JECHAC JAK najszybciej na ip.

Ancikowa w takim razie sama nie rozumiem, po cholere tak gada jak wie ze i tak nic z tego nie będzie
 
reklama
Do góry