reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Dziewczyny porod ciezki wlasciwie nie mam porownania bo to moj pierwszy ale z pewnoscia najwiekszy bol w zyciu. Obudzilam sie o 1:40 i bylam cala mokra, moj m jeszcze wogule nie zdazyl zasnac i odrazu wiedzial co sie dzieje, ale ja nie bylam pewna i czekalam dlugo az skurcze byly bolace mocno, kolo 2:30 bylam w szpitalu, rozwarcie na 2 cm a 15 minut pozniej na 9 cm, bardzo szybko sie akcja potoczyla, wody przebijane bo nie odeszly, zielony kolor, tak szybko dostalam partych ze nie mialam lewatywy bo nie zdazyli, bez znieczulenia, nacieto mi krocze bo szymonek olbrzymek 4 kilowy nie mogl sie zmiescic, a teraz maly spi a ja mam chwilke odpoczynku:)
 
O dżizus!! To już nie expres tylko SuperTurboExpres!!! 15 minut i taki postęp!![emoji15] Aż strach pomyśleć co by było gdybyście dłużej w domu zostali. Odpoczywaj kochana [emoji8]
 
Aneczka naczekalas sie tego porodu wiec chociaz szybko przebiegl. Mialas w dzień jakieś objawy zbliżajacego się porodu?

Znow mam dzis kryzys,na dodatek komputer ma awarie i nie moge porzadnie was przeczytac.
Zostal tydzien do terminu z 12 tygodnia tzn 16 sierpień. W 10 mialam też usg i wyszło mi na 13. Nie wiem ktory bardziej trafiony będzie.

Upał jak cholera a ja sama w domu. Dołuje mnie to w pip.
 
Wlasnie zadnych objawow nie mialam i wogule jak sie obudzilam to nie wiedziaalam ze to porod sie zaczyna tylko myslalam ze to jakis bol brzucha ale to moj m kazal mi sie ubierac i jedziemy do szpitala i dobrze ze tak szybko bo szymon sie bardzo spieszyl :)
 
No prosze jaki rozsadny facet , Dobrze że szybko zareagował . Jeszcze raz gratuluję :-*

Zuza U mnie w domu 27 A na dworze w ciągu dnia było około 40 w cieniu. Teraz dosłownie 5 minut kupił deszcz dużej różnicy nie ma ale coś chłodniej jest więc odsłoniłam rolety i otworzyłam taras
 
reklama
Do góry