reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Cześć Bączki!

ja dziś o 20.20 mam wizytę! jeszcze tyyyyle czasu...chyba wcześniej pojadę na zakupy żeby się odstresować :p

Ja jestem po prawie.

Witam nową Mamusię!
Dziewczynki gratuluję wizyt i pięknych brzucholi!

Werci - i jak ten wózek? polecasz? mam okazję nabyć używany 3w1 za 500zł... czytałam tak rózne opinie, że się zastanawiam czy jest sens...
 
Fiołeczka gratuluję wizyty, a w którym Ty jesteś tygodniu?

Nutria pytała o katar - mnie pomogła tzw. parówka z rumianku, tzn. w dużym garnku zagotować wodę dać kilka torebek rumianku,schować się pod ręcznikiem i to wdychać, katar przeszedł dosłownie w ciągu 2 dni, ale te parówki robiłam kilka razy dziennie a potem mocno "smyrałam":p

Dziewczyny czy też tak macie, że rano brzuchy płaskie a wieczorem jak balon? przed ciążą tak nie miałam więc wieczorem wyglądam już jak mocno zaciążona;-) ale rano budzę się i brzucha nie ma, więc pewnie ten mój brzuch to obżarstwo........:-)
 
reklama
Ja również jestem już po wizycie:)
Choć poszłam do lekarza do którego chodziłam 2 lata, dziś mnie jakoś rozczarował ogólną postawą, ale na szczęście była to ostatnia wizyta i na dobre zmieniam lekarza:)
A moje Maleństwo rośnie prawidłowo:))) Co prawda dziś serduszka nie słyszałam, ale widziałam:)
Wyniki wszystkie ok, więc ulga duża:)))
Lekarz mi powiedział, że ciąża spora jak na ten tydzień i że często się tak zdarza jak rodzice wysocy a ja ze swoim 163cm do najwyższych nie należę, na co ja mówię, że tatuś postawny i wysoki, więc i płód duży:)
A i o dziwo w ogóle mi się waga nie zmieniła od 2msc:)

A dziś mam przełom, energia mnie opuściła, boli mnie głowa i nic tylko spać...
 
Do góry