reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Sann wszystko zalezy jakie badania chcesz robic czy tylko podstawowe morfologia i mocz czy tez inne. Ja w lipcu placilam ponad 400 pln ze znizka dla stalego klienta plus grupe krwi robilam pare lat wczesniej.
 
Takie mam
 

Załączniki

  • 1420647216823.jpg
    1420647216823.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 33
Cześć mamuski:-) Jestem juz po wizycie. Widziałam moją fasolinke i slyszalam jak bije jej serduszko! Tego uczucia nie da się opisać słowami. Kruszynka ma 21mm :-) Wyniki mam dobre ale muszę brać acard bo wszystko wskazuje na to że mam za gęsta krew. Gdyby Bilal mnie brzuch to mam śmiało brać nospe. A i balam się że przez święta sporo przytylam ale okazało się że od poczatku ciąży mam 1kg na plusie.
 
Sann ja robilam:
Progesteron
Ft4
HbA1C to jest na badanie poziomu cukru w krwi przez ostatnie 3 miesiace bo mam cukrzyce
WR
HBs Ag
ANTY HCV
CMV M
CMV G
TOXO G
TOXO M
HIV

za te badania zaplacilam ponad 300 pln
Plus
Morfologia krwi
Glukoza
Ft3
Tsh
Mocz

Zaplacilam ponad 100 pln
Mysle ze najlepiej zadzwonic do laboratorium czy maja moze jakis promocyjny pakiet badan dla kobiet w ciazy bo w moim laboratorium czasem sa takie akcje. Jesli nie ma to zapytac o cene badan. Ja porownywalam z 2 laboriatoriami ceny badan.
 
No
Sann ja robilam:
Progesteron
Ft4
HbA1C to jest na badanie poziomu cukru w krwi przez ostatnie 3 miesiace bo mam cukrzyce
WR
HBs Ag
ANTY HCV
CMV M
CMV G
TOXO G
TOXO M
HIV

za te badania zaplacilam ponad 300 pln
Plus
Morfologia krwi
Glukoza
Ft3
Tsh
Mocz

Zaplacilam ponad 100 pln
Mysle ze najlepiej zadzwonic do laboratorium czy maja moze jakis promocyjny pakiet badan dla kobiet w ciazy bo w moim laboratorium czasem sa takie akcje. Jesli nie ma to zapytac o cene badan. Ja porownywalam z 2 laboriatoriami ceny badan.

Mam glukozę, tsh, toxo g i m. Jeszcze jedno tylko nie mogę doczytać...
A i jeszcze grupę krwi
 
reklama
Fiołeczka gratuluję wizyty! Super że wszystko dobrze. Acard bezpieczny w ciąży i dużo pij wody, to też pomaga.

Sann a nie ma jakiegoś cennika on line? Ja mam pakiet w lux medzie więc nie mam pojęcia ile kosztują :(
 
Do góry