reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja w pierwszej ciąży pierwsze ktg miałam w 40 tyg przed samą cesarką w szpitalu.

Teraz gin mi powiedziała , żeby od 38 tyg robić raz w tygodniu , oczywiście prywatnie, bo za free dopiero po terminie robią u nas w szpitalach.
 
reklama
U mnie ktg jest za darmo. Moge isc kiedy chce. Gdybym sama nie szla to teZ bym nie miala bo jak ciaza przebiega prawidlowo to nie zalecaja
 
A no to sporo nas do Zofii próbuje trafić. Mam nadzieję, ze nam się uda, może się nawet spotkamy. ? ;) ja pewnie też po 15... bo teraz tam tłok mają. ...

Nutria chyba jednak nie ospa uff !
Tak u nas w dzien ok 20st a dzis chlodniej.. zadnych upalow.
no to uff...
u nas ma być chłodniej.. ale chyba po 15... ja już po basenie, ale pod prysznicem była tak gorąca woda, ze ledwo dałam radę sie obmyć... ble.

O ja Cie coraz silniejsze
powodzenia!!!

Ja w pierwszej ciąży pierwsze ktg miałam w 40 tyg przed samą cesarką w szpitalu.

Teraz gin mi powiedziała , żeby od 38 tyg robić raz w tygodniu , oczywiście prywatnie, bo za free dopiero po terminie robią u nas w szpitalach.

Ale to po co... ? Co Ci to ma dać... ? ja przyznaję ze skruchą, ze nie bardzo wiem po co nam każą na te ktg jeździć...

Znikam na weekend dziewczynki. Trzymam mocno kciki za te co sie rozpakowują (Usulka! wierzę w Was!! też!)
No i te co dopiero zaczną!
 
Ja chodzę do lekarza w poradni przyszpitalnej i od 37tyg ciąży jest ktg przed każdą wizytą u lekarza, w ogóle to pierw idzie się do położnej, ona mierzy ciśnienie, waży, sprawdza tętno dziecka, wywiad ogólny i wpisuje wyniki badać krwi i moczu a potem do lekarza i u niego reszta.

Ja miałam ktg we wtorek to następne 18 i wizyta u lekarza jeśli do tej pory nie urodzę, ale mam nadzieję, że coś się ruszy :)
 
reklama
Lucalew Magdus Usiulka kciuki za szybka akcje bo jakis zastoj sie nam zrobil

A ja zdycham z tego goraca. Nic mi sie nie chce i jestem nie do zycia
 
Do góry