reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Usiulka jak tak Cię boli to nie bagatelizuj tego i jedź. Sama widziałaś jak to potrafi szybko pójść. Żebyś nam w domu nie urodziła!
 
reklama
czasem są krzyżowe, pamiętaj że cinka miała 4cm po masażu i urodziła kilka h później, lepiej jedź i najwyżej ściemnij że są częstsze te skurcze.
 
Usiulka jedz juz do szpitala.

Nutria jeszcze ja będę rodziła w Zofii.

Ewelinka z tego co sie nasłuchałam to po cc nie bardzo chcą wywolywac.

Magdus do dzieła &&&&&&

Lucalew byle z efektem ☺ powodzenia

Wróciłam z targu z wózkiem warzyw i owockow. Taka kolke miałam cala drogę, a nawet nie nylo gdzie przysiąść. Doczlapalam się do domu i odpoczywam przed wiatrakiem.
 
Usiulka - ja obstawiam, ze sie zaczeło. Ja bym jechała. Nagadaj im że sie martwisz bo bejbi sie mniej rusza i maja to sprawdzić. Jak już miałąś rozwarcie może szyzbkośmignąć dalej!!! U mnie też sie porod z Jocha tak zaczynał.

Lucalew - no to super, wreszcie jakieś konkrety !! Kciuki z całych sił.

Kciuki dla Magdy!

Anney - to już do niedzieli nie daleko i wreszcie bedziecie wszyscy razem!!!

Akuku A Ty jak tam? Na ktora wizyta?
 
Usiulka ja przy pierwszym porodzie nie pamiętam innych skurczów niż krzyżowe także wiesz ;) a rozwarcie się jakoś zrobiło! Także szykuj się kochana bo to jeszcze tylko parę chwil! :)
 
reklama
Kruszka z tego co pamiętam ze szkoły rodzenia w św. Zofii to nie kąpią. Z resztą na stronie szpitala masz plan porodu. Wydrukuj i wypełnij uwzględnieniając, że nie chcesz żeby kąpali.
 
Do góry