reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

ewelinka nie myśl źle, będzie wszystko ok i będziesz miała zdrowego pięknego dzidziusia :)
Magduś się doczekała :) jak wbije się w tendencję to Liwcia będzie przed 12 ;)
 
reklama
nutria tylko mi raczej maluchów nie przystawią
Ale dlaczego? Przecież 2 Ci mogą przystawić... oczywiście mogą być na tyle małe, ze wylądują w inkubatorku... ale może nie? Rzeczywiście podwójny laktator to dobry pomysł. I pytaj dużo, Też mi się wydaje, ze wizyta u laktatorki może Ci dobrze zrobić.

Rodziłam na Madalińskiego
O fajnie, to też szpital, który rozważąm...
PIękna Twoja niunia!

Nutria,
a ty tez w Warszawie rodzisz? Moze dolaczysz do klubu sw Zofii?
Taki jest mój plan. tam już 2 razy rodziłam i chciałabym tam i tym razem się dostać.
A kto z nas tam rodził / ma plan rodzić?

A moj Emil ma chyba ospe!
Po sprzataniu wskocze do wanny sie wygrzac.
I jak tam Emil? Ma tę ospę?
Wygrzać??... ale odlot. Ja tu ciągle myślę jak się ochłodzić... i do wanny wchodzę by choć trochę wytchnienia w upale znaleźć... w uk chłody teraz?

Dzownilam właśnie do szpitala powiedziała mi ze mam sie zrelaksować zjeść śniadanie i wypić herbatkę [emoji35][emoji35][emoji35] i jak bedę miec skurcze co 2-3 min i beda trwać ok 1min wtedy mam zadzwonić ponownie
Sama niech sie relaksuje :( głupia pipa :(
Skurcze mamco 3 min ale max po 35s :/ wszystko z krzyża
Ide zaraz do wanny ale co jak mi wody odejdą i sie nie kapnę ?? :|

toż to można kogoś trzepnąć...
Jak tam usiulka się masz?
 
Bez zmian poleżalam w wannie ale nie przestały bolec sa troche rzadsze co 4min ale trwają minutę i sa mocniejsze, wychodzi mi czop z domieszka krwi brzuch nadal twardy
Siedze i czekam :(
 
Dzień dobry mamusie, ja dziś kolejny dzień po i dalej nic:(
ewelinka ja do pon musze czekac niestety nic wczesniej, mam nadzieje ze moze dzis sie cos rozkreci, mam plan na wieczorny spacer dłuuuugi może to małego troche przyspieszy.
 
Usiulka powodzenia! Ja bym już jechała. Szczególnie że z tego co pamiętam masz już rozwarcie.
Nutria ja planuję rodzić w szpitalu św. Zofii i Lunera.
 
reklama
Powiem wam ze nie spodziewałam sie ze to tak boli :/
A to pewnie nawet nie 1/10 tego co mnie czeka :(
Nie wiem czy z tych skurczy cos wyjdzie bo cały czas z krzyża idą :/
 
Do góry