reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dzownilam właśnie do szpitala powiedziała mi ze mam sie zrelaksować zjeść śniadanie i wypić herbatkę [emoji35][emoji35][emoji35] i jak bedę miec skurcze co 2-3 min i beda trwać ok 1min wtedy mam zadzwonić ponownie
Sama niech sie relaksuje :( głupia pipa :(
Skurcze mamco 3 min ale max po 35s :/ wszystko z krzyża
Ide zaraz do wanny ale co jak mi wody odejdą i sie nie kapnę ?? :|
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak odczulam ulge Lunera,nie chciałabym jeszcze,bo dopiero co skończyłam 37 tc ☺i jestem nie gotowa psychicznie. Nastawilam się na ten termin cc,tak jakby nic się nie mogło zacząć. Głupie wiem. A przecież lepiej gdyby się samo zaczęło,tylko trochę się boje,bo nie ma żadnej mojej siostry. W sumie to albo pijechakabym sama,albo M by mnie ze śpiącym Franiem zawiózł.
Nic to. W każdym razie dziś dopiero kończę malować łóżeczko i wypiore nosidełko ;)


No właśnie Werci,to ograniczenie wykonywania ruchów po cc jest straszne.

Idę z Franiem do klubiku,M Go dziś odbierze. Wracając przejdę przez targ i załaduje franiowy wózek warzywami i owocami. Trochę to będzie głupio wyglądało. , ale sama tego nie przyniosę.

Usiulka powodzenia &&&&&&
 
usiulka to lepiej nie dzwonić tylko od razu jechać i żeby sprawdzili co i jak.

Ja dziś spałam jak zabita bo wczoraj zaczęliśmy gruntowne sprzątanie domu począwszy od pokoju dla Milenki, wszystko już przygotowane, tylko trzeba jeszcze wymyć wanienkę i wyjąć materac z folii i założyć prześcieradło.

Dziś lub jutro bierzemy się za naszą sypialnie i po kolei każdy pokój.

A dziś od rana mała mnie bombarduje nóżkami i pupą, czuje ją cały czas pod żebrami :( nic nie zeszła niżej..
 
Akuku - mam podobne myśli z datami :-D 6.08 mi się podobało, ale widać nie.. Dziś nievardzo bo moja sis ma imieniny, pod koniec lipca tez nie chciałam bo imieniny teściowej i szwagra.. Itd. Ale widać nasz Ignas tez sam wybierze datę.

U nas dziś ciężka noc. Córka wstała o 4 i ani myślała spać dalej.. Opowiadałam jej bajki, próbowałam uśpić a ona miała to w poważaniu. W końcu padła o 6 a ja na podłodze obok niej... :-\
 
Usiulka bo oni chcą żebyś najlepiej na parte przyjechała... Ja pojechałam bez dzwonienia bo wiedziałam że będą mówić że jeszcze nie...albo zadzwoń jeszcze raz i powiedz ze się martwisz i chcesz żeby rozwarcie sprawdzili
 
reklama
a u mnie nic wiec jutro szpital i tez bede prosic o wywolanie bo po co czekac do pon skoro mala wazy 3900 juz i usg moze sie mylic, u mnie raczej w druga strone, z synem w szpitalu powiedzieli ze ma 3500 a mial 3950, takze moze juz jest ponad 4, po co czekac do 10dni po terminie, chyba ze chca cc robic bo ja mam w nosie rodzic sn drugi raz takie duzr dziecko, jak beda komplikacje i sie cos stanie to wypada sie powiesic bo w naszym kraju wychowywanie chorego dziecka to wegetacja tak nasze panstwo o nas dba
 
Do góry