reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

tak w ogole mala ciekawostka - na samym poczatku ciazy mialam apetyt ok, pozniej zaczelam brac rozne witaminy + magnez.

apetyt mialam slaby przez cala ciaze +nudnosci.

Odstawilam je 1,5 tygodnia temu.

i co sie stalo?

Mam apetyt jak wilk :szok:

Pochlaniam takie ilosci jedzenia, ze az w to nie wierze...

Czyby brak apetytu byl spowodowany witaminami? :eek:
 
reklama
JInx nie pamietam któraś nam na forum wróżyć próbuje :)

Natka czyli tez sie nie spieszy :) a do mnie nikt nie dzwoni, wiec mam spokoj święty.. Ale u mnie to nawet większość rodziny o ciazy nie wie bo długo zabraniałam nawet mamie sie chwalić a i na
fb nie ogłaszam wiec sie dowiedzą po i mam spokoj o :)
A co do witamin to pojęcia nie mam bo ja tez biore a na apetyt jakos nie narzekam hehe
 
Ja to chyba nigdy nie urodzę... wieczorem miałam pierwszy raz kilka skurczy z bólem jak do okresu. Ale poszłam spać i wszystko się uspokoiło. Nawet jednej plamki krwi nie było. Się dr zdziwi jeśli się w sobotę na ktg pokażę :/
 
Hej mamuski!
Anney urodziła, nie m czasu pisać i jaką cisza na forum;) my staliśmy dzisiaj o 8. Według OM dzisiaj mamy termin, ale nic nie wskazuje, żeby mały się szykował. Tata nawet z nim rozmawiała, że jak się dziś urodzi,to mu jutro koparek kupi. Hahaha no wariat. Wczoraj wieczorem skurcze były, ale zasnelam i cisza. Tak już Wam zazdroszczę, że macie maluszki przy sobie. Jutro wizyta u gin, więc zobaczymy co powie, a może nie dotrwam. Oby... Trzymajcie kciuki, żebym teraz urodzila albo jutro na wiZycie było wszystko okej.
 
Dzien dobry!

Lilija pelni role forumowej wrozki, takze Jinx musisz z nia kolejke zalatwic :-)

Ja juz po ktg, 1h mnie trzymali, bo sie maluch pospal. Chcialabym przed 10 wrocic do domu, zobaczymy czy sie uda...

Zuzzi, z tym chlodnikiem dobry pomysl, tylko boje sie, ze nikt inny w domu nie tknie. Na razie moj sposob na upaly to siedzenie w domu. Ale dla dzieciakow zajecia mi sie koncza...

Luca, jak tam? Dzwonilas? Sa miejsca?

Magdus, a u ciebie jakies skurcze sa? Bo dzis twoja kolejka :-)

Kasietta, nie przejmuj sie, nigdy nie wiadomo kiedy sie zacznie na dobre. Moze juz niedlugo.

Akuku, a ty sie prawie juz doczekalas!!!

Natka,
Moze sposobem Zuzzi, codziennie rano update - nie urodzilam, i dadza ci spokoj? Ciekawe, bo piszesz o witaminach. Ja ostatnie mce w ogole nie bralam
 
Ostatnia edycja:
Luca dawaj znac od razu!
Natka mozliwe, bo mnie po tabletkach bylo niedobrze, a teraz tez odkad odstawilam to zre po prostu jak swinia... Az sie boje wejsc jutro na wage u gin :-D
Lunera no wieczorkiem brzuch sie troche stawial i w nocy sie budzilam po 1, o 4 i o 7 bo bolal brzuch jak na okres :-) No i teraz zas sie postawil. Ale na nic nie licze, ja sie juz nastawilam na wywolanie bo inaczej bede plakac :-) Tak bylam nastawiona na ostatniej wizycie 2 tyg temu ze juz cos moze sie ruszylo a tu dupa, wyszlam tak zla ze nie chce powtorzyc tego bledu i psuc innym humoru :-) Jak dzis nie urodze to obstawiam 08.08!! to tez dla mnie ladna data :-)
Lidia ja wczoraj do mojej gadalam, ze taka ladna pogoda, wyszlaby to by sie opalila, bo jak sie ma opalic jak w brzuszku siedzi! hahaha :-) i zeby juz tatusia nie stresowala, bo naprawde tak przezywa ze az biegunki dostal :-(
 
Lucalew co to będzie ... :)
Magduś dobrze robisz, że się nie nastawiasz, zresztą lepiej się miło zaskoczyć niż niemiło rozczarować :)
 
reklama
Do góry