reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Zuzzi trzy tygodnie do miesiąca o jaaa ciee ! :D konkretnie nie ma co :) ale tylko sie cieszyć a jak sie da to przecież trzeba korzystać no :) moj jak tydzien dostanie to bedzie sie cieszył a to i tak dobrze, wiadomo w domu tez bedzie nowa sutuacja jak mały sie urodzi ale tez od pracy trochę odpocznie bo ma tam sajgon ostatnio straszny ..
 
A mo zostały jeszcze dwa dni w pracy w czw i Pt i finito..
Pokój trzeba ogarnąć małego bo pomalowany, łóżeczko złożyć, meble poczyscic.. Jutro i w środę ostatnie rzeczy zamawiam i prac zaczynam bo ileż mozna odkładać.. Chce tez czesc tych ciuszków powymieniać na większe bo mi szkoda a na pewno bedą na mojego tluscioszka za małe.. Także u mnie sebus sie ma nie spieszyć i spokojnie czekać na jego kolej :)
 
Jutro znaczy we wtorek mam wizytę, maja gbs pobierać i moze krew.. Noi bioprofil, musze cos podjeść przed nie wiem bo mały znowu jak zwykle bedzie wszystkich straszył ze sie nie rusza i śpi twardo... Choć powiem wam ze ostatnio na tym usg to wogole nie wiem co gdzie jest i nic wyraźnie nie widac także musza mi podpowiadać na co patrze :) Cos ostatnio mowili ze do końca mam mieć juz tylko ten bioprofil i musze jutro dopytać bo jak to mały taki duży a ja sie do porodu wagi nie dowiem jego.. Wolałabym wiedzieć zanim go "wypchne" :)
 
reklama
a ja nawet bez pol skurczyka :no: a termin mam na niedziele...

kurczaki, tak jak na pocztku ludzie byli zabawni ze swoimi pytaniami dzien w dzien czy urodzilam - tak teraz sa irytujacy po prostu. czuje sie jakbym miala jakas celebrycka ciaze :szok: w dniu wczorajszym JEDENASCIE osob mi sie spytalo czy urodzilam - jest dziwnie :szok:
 
Do góry