reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku nie urodziła ;)
Ju wszystko wiem haha

Pewnie zaraz sie odezwie.


Lilija- Jola Rutkowska! Zabilas mnie hahahaahhahahahahaha
 
reklama
Nobtakie bolesne skurcze byly ze myslalam ze to juz ale nieregularne i minely po jakims czase..

Beatka kciuki za dzis ! Dawaj znac koniecznie.

Anneh ciesze sie ze u Ciebie sie rusza ! Zaraz kolejny masaz i bedzie dobrze ;)

Ola ale duze juz masz corcie ;) super ze wszystko u was poukladane.

Anney jest czop jea!

Martuszka gratuluje ! I lezycie razm haha ;)fajnie.

Buhahah wy mnie juz na pprodowke wyslalayscie widze :p
Telefon sie ladowal w salonie ! Hahaha
I spal sobie do 8 ..

Ale mowie skurcze byly bolesne tak ze mnie wybudzaly..
 
Martuszka, gratulacje!!!!
To milo ze strony Radzia, ze na Tymka poczekal :-)

Anney, Akuku, &&&&&.
Dzis i jutro dajecie dziewczyny, w koncu pelnia, nie? I 1.08, takze ten.

Ja poczekam na 15.08, do mojego terminu, tez ladna data. Chlopcy maja przerwe teraz 2 tyg, wiec ostatnie dni razem :-)
 
dzien dobry.

Same dobre wieści z rana. Lubie tak.

Beatka, ale uparciucha masz w brzuchu...

Anney, nogi rozkładaj, macanko i lola siup!!!

Akuku, wspołczuje bo Ala nieźle gra w gumy i pomyśleć że podobno co poród to niby łatwiej...akurat.

Martuszka, gratulacje!!!

Ola - super, że tak wam wszystko idzie. Dziewczyny rosną zdrowo. Nic tylko sie cieszyc.


Tym czasem ja spadam. Praca czeka.
 
Akuku napisze szczerze - zawiodlas mnie, myślałam że już po porodzie i bólach ale nie, musiałaś oczywiście zrobić po swojemu! :p :-*.
Anny kciuki ponowne za skuteczny masaż. To te weekendy mi się popierdzielily nooo.
Becia życzę szybkiego, jaknajmniej bolesnego porodu.

Dzieciaki się rodzą jak ta lala w pełni, kolejna 29 sierpnia chyba także tego...
 
Czy któraś z was miała kiedyś bóle pleców po porodzie? Bolą mnie tylko w nocy kiedy np po kilku godzinach snu mam wstać do małego to właśnie przy wstawaniu z łóżka mnie bolą.. Nigdy tak nie miałam, czasami naprawdę mocno zaboli
 
Little me serdeczne gratulacje!!
Anney kciuki za skuteczny masaż & & & &
Hahaha niezły zbieg okoliczności z Radziem i Tymkiem![emoji12]
Martuszka gratuluję! Odezwij się jak będziesz mogła![emoji8]
Beata dalej trzymam kciuki & & & & Dawaj znać![emoji4]
Werci jaka ona śliczna![emoji7]

Ja dziś niby głęboko spałam, ale budziłam się bo raz mi było niedobrze, później zgaga i na koniec takie kopniaki, że aż z jękiem się budziłam. Aaaale jak już się obudziłam to czekała miła niespodzianka [emoji16] No dobra obudził mnie domofon i listonosz przyniósł napis nad łóżeczko [emoji16] Zapraszam więc do wyprawkowego [emoji4]
 
reklama
Hej

U nas male problemy.
Mlody wczoraj w szpitalu w koncu zrobil siku ale bardzo skoncentrowane, bardzo bardzo zlote.
Ale wypis nam dali i padiatra mowi ze mam obserwowac i raz dziennie dac mm.
Ale ja mam opory przed mm. Narazie chce piersia karmic szcEgolnie ze mlody ladnie chwyta od poczatku i ladnie ssie.
W domu ok 23 zrobil jeszcze raz siusiu i bylam happy.
Ale przez noc nic i nadal pielucha sucha. A do piersi przystawiany co 2 godz albo i czesciej.
Zadzwonilam do poloznej ze szkoly rodzenia i o 12 sie z nia umowilam. Mam podjechac i ona chce obejrzec malego. Takze dobrze ze jeszcze nie byla na urlopie.
Troche sie martwie ale nie panikuje. Wiem ze bedzie dobrze.
 
Do góry