reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dzień dobry:-)

No no dziewczyny czyżby coś zaczynało się ruszać? :-D

Mam nadzieję że czujecie się już lepiej :-)

Mam pytanie do doświadczonych mam, ostatnio trafiłam na jakiś artykuł w którym dziewczyna polecala zakup witaminy c w postaci płynnej i przemywanie buźki niemowlaka od środka nasaczonym gazikiem w celu uniknięcia pleśniawek, pisała też o maści majerankowej na katarek, macie z tym jakieś doświadczenia?
 
reklama
Dzien dobry :)
To ja narzekam ze u mnie nic sie nie dzieje żadnych skurczy itd to traz to cofam skoro one nie zawsze sie pojawiają przed porodem to wole by mnie nagle wzięło niż sie męczyć jak wy dziewczyny :(
Za to zgaga mnie nie opuszcza od kiedy skończyłam 4 miesiąc Da sie do niej przyzwyczaić ;) ale wkur..a niemiłosiernie :/
Miłego dnia laski :) oby bez bólów i skurczy :)
 
Dzień dobry. Ja też miałam noc do d..y, może to przez zbliżającą się pełnię? Plecy mnie bolą, skurcze są ale dalej nieregularne.

Martuszka ja małemu nie przemywalam buzki w środku Wit c bo plesniawek nie miał a co do maści majerankowej to stosowałam ją często i młodemu pomagała.
 
Cinamona, ja tez mam :( juz od dobrych kilku dni. Nie pisze wam, bo bym tylko biadolils ;) biedni akuku tylko musi mnie słuchać haha

dzis tez, spałam miedzy 2.30-6.30
skurcze sa, nieregularne, wczoraj na ktg takie 60teczki.
Dzis w nocy doszły plecy. Ale ja miałam tak przez każdym porodem, wiec kinda normal.
Mleko mi cieknie.
a porodu ani widu, ani słychu haha
 
Dziolchy ale zauważyłam, że od dwóch dni praktycznie nie bolą mnie więzadła. A co do zgagi to mam już sporadycznie ale przed każdym posiłkiem zjadam kilka migdałów.
 
Fiolka, to sie ciesz,ze nie bolą ;)

mne ńe miednicą strzyka jakby była tylko nitkami lekko związana haha
 
reklama
Do góry