reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku najgorzej jak ktoś nie dba o zdrowie i potem nagle organizm niewytrzymuje i... Eh.. Tego sie wlasnie obawiam w przypadku moich teściów. Alkohol, papierosy, solarium i niezdrowe jedzenie a potem odejdą nagle nie martwiąc sie o nic. Oni żyją jakby jutra miało nie być... A potem cały kłopot zostanie na moich i męża barkach. Ja nie lubie byc dla nikogo ciężarem i staram sie robić tak by nie byc od nikogo zależnym. Moi teściowie sa moim przeciwieństwem ;) Teściowa szasta pieniędzmi nie myśląc o starości... Mówi ze do grobu pieniędzy nie zabierze... No nie zabierze ale trochę myślec o przyszłości trzeba.

Doceniacie te wasze mamy i teściowe które lecą wam z pomocą... Ja kurde z bólu na plecy nie mogę i nikogo nie ma by mi sie mała zajął chociaż godzinę!!! Mam ochotę ryczeć!!! Mała sie nudzi i nie dziwie sie jej, ze z nudów jest niegrzeczna. To sie odbija na mnie.

Już ledwo rade daje..
 
reklama
Lilija nie znam się na tym, wiem że on ma jakąś tablicę i wahadełko. Wiele razy już mi pomagał wiec ja akurat wierzę w to co on robi. Zobaczymy czy i tym razem sprawdzi się to co powiedział.
 
Krokiety !!!!!!
Anney ja tez do ziemi albo i głębiej :D :D
Jeju nie jadłam z rok nooo !!!

Akuku przykro mi :(
Wlasnie ludzie nie dbają o siebie dopóki cos sie nie dzieje.. Niestety potem jest juz za późno.. Wiem to tez z własnego doświadczenia..
 
Jogobelka o jeju to juz w czwartek? Ale ten czas zleciał... Trzymam mocno kciuki [emoji173]️[emoji173]️&&&&
 
Amor, biedaku, juz niedlugo.
I nie wymagaj od siebie teraz zbyt duzo, masz prawo byc zmeczona, nie czuj sie winna z tego powodu. To poczatki dostosowywania sie malej do nowej sytuacji w domu, zobaczysz, ze za jakis czas zachowanie sie zmieni pomimo tego, ze ty wcale nie bedziesz jej wiecej czasu poswiecac...

Ja po tych kilku dniach sam na sam z mlodszym naprawde polecam posiadanie wiekszej liczby dzieci. Same korzysci, we dwojke sa duzo mniej absorbujacy (chociaz glosniejsi) niz pojedynczo... Pierwszy raz zaobserwowalam taka zmiane w zachowaniu. Aktywnosc i energia na widok brata nieporownywalna (mam nadzieje, ze to ten powod a nie ze jestem stara nudziara, hahaha)
 
Lilija, czarownico, chcesz wzbogacic swoj warsztat mistyczny o nowe arkana radiestezji? Trzeba sie spieszyc, zebys miala jeszcze na kim pocwiczyc zanim sie tu wszystkie rozpakujemy.

Blerka, w Holandii maja bardzo waskie klatki schodowe, dlatego wymyslili system wciagania mebli przez okna. Ponizej dachu maja zamocowane specjalne haki po ktorych wciagaja na linie do srodka wszystko. Jak oni moga to co tam przez balkon. To bedzie szafa na cale zycie, jak raz wejdzie to latwo cie nie opusci :-) kciuki za ekipe!!!
 
reklama
Do góry