reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Anney ja tez nie wiedziałam dopóki mnie nie zaatakowała niedawno.. A była taka mocna ze pomijam jedzenie, ale wody nawet sie pic nie dało :/ mam nadzieje ze ciebie lżejsza chociaż zaatakowała :)
Ale dr mi dał dobre tabletki na nią i jak tylko poczuje to biore i od razu przechodzi wiec cudnie :)
 
Spac nie moge. Mecza mnie lekkie skurcze. Tak srednio co 10 min... Nie sa jakies bolesne ale nieprzyjemne.
Mam nadzieje ze sie uspokoi bo przez to spac nie moge...
 
Narazie to samo. Skurcze bardzo nieregularne i jakos mocno nie bola ale przeszkadzja. Czyli noc do d... Bo nie spie chyba od 2 w nocy.
Teraz wogole juz wstalam z lozka. Zaczne sie ruszac i zobaczymy czy bedzie lepiej.
Dopakuje sobie torbe a co[emoji3]

Na kibelku bylam juz dwa razy w nocy.

O 10.20 mam ktg. Ciekawe czy do tego godziny cos sie zmieni.
 
Cześć, ja mam za sobą kolejną noc nie przespaną, kręciłam się z boku na bok.
Ale przynajmniej jest chłodno dziś, pada od 4 rano, no i dobrze bo sucho strasznie.

Tak mi się wydaje, że brzuch mi się obniżył, i jak siadam na krzesło to mam wrażenie że małej siadam na główce bo mnie tak uciska, jak siedzę to jest ok, ale jak wstaje to muszę do toalety biegać.

To dziś dzień porządków, bo się trochę zapuściłam..
 
Cina to my razem dzis bezsenne. Dokladnie od 2 tez. Skurcze byly dość regularne ale nie za bardzo bolesne. Ale spac noe daly. Teraz ciut rzadziej jakby ale są. Tez juz wstalam i po sniadaniu nawet jestem. Młody prawie cala noc tez nie spał. Brzuch mam prawie caly czas twardy. Tez czekam w którą strone to pojdzie
 
reklama
Ech...
Little me moje tez nie daly spac[emoji19] tak wiec na tym samym wozku jedziemy.

Jakos po 6 rano wrocilam znowu do lozka bo oczy mi sie zamykaly ale chyba tylko drzemalam bo skurcze dalej czulam.
I dalej je mam. Nie wiem teraz co ile bo nie licze ale jakos podobnie jak w nocy, srednio co 10 min moze ciut rzadziej. Jakies super bolesne nie sa ale jednak to bol i przeszkadza.
Kurcze nie wiem co myslec, bo w poprzedniej ciazy tak nie mialam i nie mialam wogole tych skurczy poprzedzajacych. I nie wiem czy to one ale chyba tak skoro nie robia sie czestsze ani bardziej bolesne.
Do d..y z takimi skurczami..
Teraz was rozumiem Love, Anney, Akuku....

Dobrze ze mam to ktg dzisiaj rano to moze sie czegos dowiem od mojego gina.
 
Do góry