reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Liczę że się rozpakujemy, położne od zawsze mówiły że podczas pełni najwięcej się dzieci rodzi. Ja chcę się załapać teraz bo kolejna pełnia 29.08
 
I:-) Mojego dziadka urodziny.... Ńiezyjacego juz... Fajńie by było, gdybym jakimś cudem urodziła pojutrze!
 
No mi by piatek pasowal[emoji3]
Akurat bede juz po fryzjerze hehe

Ale tak serio to tragiczne sa te skurcze. Niby nie bola jakos bardzo ale upierdliwe i na niczym skupic sie nie mozna.

Anney a ile kazdy skurcz trwa u ciebie? Tak srednio?
 
Ja chciałabym jutro bo m zaczyna wolne a moja położna akurat jutro ma dyżur heh ale chcieć to sobie możemy, uparte te nasze dzieciaki :)
No nic idę ogarnąć mieszkanie, może okna umyje?
 
No mi by piatek pasowal[emoji3]
Akurat bede juz po fryzjerze hehe

Ale tak serio to tragiczne sa te skurcze. Niby nie bola jakos bardzo ale upierdliwe i na niczym skupic sie nie mozna.

Anney a ile kazdy skurcz trwa u ciebie? Tak srednio?


No jak fryzjer bedzie odfajkowany, to można rodzic haha
Cinu rożnie właśnie.
miedzy 15-45sek
bo one sa dość mocne ale regularne tylko kilka godzin i wtedy trochę spokoju i znów.
twoje ile trwają?
 
Ostatnia edycja:
Hej,

To ja teraz nie chce bo bedzie tlok na porodowce, hahaha. Poczekam do kolejnego weekendu :-)

Co do masci majerankowej to ja tez stosuje u siebie, przy czestym wycieraniu noska mam zawsze podrazniony dookola i ona wtedy super lagodzi. A maluchom pod noskiem smarowalam, latwiej sie im oddychalo.

Skurcze sa rzadkie i nieregularne, nie tylko same twardnienia ale pojawiaja sie juz takie miesiaczkowe.

Milego dzionka!!!
 
reklama
Cina, coś czuje,ze ci sie rozkręci, skoro z maya mialas konkretnie.

Jak tak czytam relacje, to sa organizmy, które raz dwa, a inne sie ciągną jak z biegunka.

Nie masz uplawow czopowych?
 
Do góry